پیام خود را بنویسید

با هدف تعامل دانش بنیان ها و دستگاه های اجرایی؛ پارک علم و فناوری البرز به طور ماهانه میز خدمت برگزار می کند

 | تاریخ ارسال: 1403/2/29 | 
با حضور نمایندگان چهار دستگاه اجرایی؛ میز خدمت پارک علم و فناوری البرز با حضور نمایندگان چهار دستگاه کلیدی مرتبط با شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار شد.
   به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبرگفت: میز خدمت پارک علم و فناوری البرز با حضور ۱۰ شرکت دانش بنیان و فناور و با مشارکت و حضورنمایندگان چهار دستگاه اجرایی از جمله اتاق بازرگانی، صنایع و معادن، صنعت معدن و تجارت، بیمه و اداره ثبت در محل ساختمان نوآوری و مهارت مرکز فنی و حرفه ای استان البرز برگزار شد.
   مهندس مهران مهدوی گفت: در این رویداد شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز با کارشناسان و نمایندگان چهار دستگاه اجرایی از جمله اتاق بازرگانی، صنایع و معادن، صنعت معدن و تجارت، بیمه و اداره حقوقی و ثبت در زمینه مسائل مختلف بحث و گفتگو کردند.
  وی افزود: میز خدمت بستری برای تعامل مستقیم و مستمر دستگاه های مختلف برای شنیدن مسائل و مشکلات شرکت های دانش بنیان است و ما تلاش می کنیم این میز خدمت به حل مسائل حوزه دانش بنیان استان و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور منجر شود.
   مهدوی خاطرنشان کرد: توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی استان، تلاش برای تحقق شعار سال و جهش تولید دانش بنیان از برنامه های جاری و آتی پارک علم و فناوری البرز است.
   گفتنی است پارک علم و فناوری البرز در توانمند سازی، جذب و حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور پیشتاز است.
 

کلیدواژه ها: تعامل دانش بنیان ها و دستگاه های اجرایی |

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 47 بار   |   دفعات چاپ: 18 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA