پیام خود را بنویسید

نخستین رویداد تانا البرز (توسعه و ارتقای زیست‌بوم نوآوری استان‌ها) توسط پارک علم و فناوری البرز و مشارکت دستگاه‌های ملی و استانی؛

 | تاریخ ارسال: 1401/8/22 | 
نخستین رویداد تانا البرز (توسعه و ارتقای زیست‌بوم نوآوری استان‌ها) توسط پارک علم و فناوری البرز با موضوع کشاورزی، صنایع غذایی و فناوری زیستی با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، استانداری البرز و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج روز دوشنبه ۲۳ آبان ماه در جهانشهر کرج برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس مهدی عباسی با اعلام این خبر گفت: این رویداد که ویژه ارائه طرح‌های دانش‌بنیان به سرمایه‌گذار، عرضه فناوری و امضای توافق‌نامه‌های همکاری می‌باشد، در روز دوشنبه مورخ ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۱ از صبح تا ظهر در محل سالن میلاد شهرداری کرج با موضوع کشاورزی، صنایع غذایی و فناوری زیستی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در این رویداد علاوه بر برگزاری نمایشگاه عرضه فناوری، راهکارهای انتقال فناوری و راهکارهای همکاری بین شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع مختلف به‌ویژه صنایع بزرگ موردتوجه قرارگرفته است، بیان داشت: محورهای رویداد مانند: مواد اولیه و فرمولاسیون غذایی، تولید گیاهی، تولیدات دام، طیور، آبزیان، زنبورعسل و گرده‌افشانی و ... با حضور شرکت‌ها و برندهای بزرگ و معتبر موردتوجه قرار می‌گیرد؛ به عبارت بهتر حضور پررنگ صنایع مختلف و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در کنار دستگاه‌های مختلف حاکی از اهمیت این رویداد فناورانه و دانش‌بنیان است.
رییس پارک علم و فناوری البرز خاطرنشان کرد: در این رویداد تعدادی از سرمایه‌گذاران بزرگ کشور، مسئولین ملی و استانی، صاحبان ایده، اختراع، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و علاقه‌مندان زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی، باهدف شبکه‌سازی میان صاحبان نیاز و ایده و سرمایه‌گذاران و سرمایه پذیران در دو بخش اصلی ارائه‌های شفاهی و عرضه فناوری، حضور خواهند یافت.
وی تصریح کرد: در این رویداد شرکت‌های متقاضی جذب سرمایه‌گذار در حضور سرمایه‌گذارانی که در رویداد دعوت‌شده‌اند، ایده‌ها و طرح‌های خود را بیان و ارائه می‌نمایند و درصورتی‌که سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در آن طرح شوند، آن موضوع پیگیری و منجر به عقد قرارداد می‌شود تا درنهایت طرح‌ها تجاری‌سازی شود.
مهندس عباسی با اشاره به اینکه رویداد مذکور به‌صورت دوره‌ای با موضوعات مختلف در استان البرز برگزار خواهد شد، یادآور شد: پارک علم و فناوری استان البرز در تلاش است چتر حمایتی و زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی را به همه شهرستان‌های استان البرز توسعه دهد.
بر همین اساس علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه رویداد به شماره تماس ۰۹۳۳۵۸۸۷۰۸۴ تماس بگیرند.
گفتنی است در این رویداد وزارت جهاد کشاورزی، جهاددانشگاهی، صندوق نوآوری و شکوفایی، بنیاد برکت، صنایع پیشرفته آستان قدس رضوی، شرکت شهرک‌های صنعتی، صندوق‌های پژوهش و فناوری، شرکت‌ها و برندهای صنایع غذایی به‌ویژه شیرینی و شکلات و ... از بخش‌های دولتی و خصوصی حضور دارند.
 

کلیدواژه ها: البرز | پارک | جهاددانشگاهی | تانا |


دفعات مشاهده: 84 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA