پیام خود را بنویسید

در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نانو صورت گرفت ارائه انواع خدمات مالکیت فکری به شرکت‌های دانش بنیان و فناور توسط شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: 1401/7/16 | 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس بیژن نصیری اعظم، مدیرعامل موسسه نوفن حامی البرز ضمن ارائه گزارشی از ارائه خدمات این موسسه در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نانو اعلام کرد: پایگاه جستجو و تحلیل پتنت دارکوب مربوط به این شرکت فناور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نانو برای مخاطبان معرفی شد تا آن‌ها بتوانند با نحوه ثبت اختراع ملی و بین‌المللی آشنا شوند.
وی افزود: ارائه انواع خدمات مالکیت فکری ملی و بین‌المللی و همچنین معرفی خدمات جانبی پایگاه دارکوب ازجمله خدماتی بود که به مخاطبان موسسه نوفن حامی البرز معرفی شد.
وی افزود: این نمایشگاه که از تاریخ ۹ لغایت ۱۲ مهرماه سال ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، میزبان شرکت‌ها نانویی بود که شرکت‌های خدماتی مرتبط در پاویون صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهور مستقرشده بودند.
مهندس نصیری تصریح کرد: موسسه نوفن حامی البرز، حمایت از مالکیت فکری فناوری‌های نوین را سرلوحه اهداف خود قرار داده است. نوفَن با ارائه خدمات جستجو و ثبت در حوزه‌های مربوط به حقوق مالکیت فکری مانند اختراع و طرح صنعتی در سطح ملی و بین‌المللی و همچنین طرح دعاوی نقض این حقوق تأسیس‌شده است. از سوی دیگر موسسه نوفن با ایجاد ارتباط با صنایع و برگزاری رویدادهای کارآفرینی در تلاش است ایده پردازان را با صنعتگران مرتبط کند.
این واحد فناور با ارائه انواع خدمات مالکیت فکری توسط کادر دارای تجربه در زمینه‌های ملی و بین‌المللی این حوزه، در استفاده از مزایای انحصاری دارایی‌های فکری اشخاص حقیقی و حقوقی شما را یاری خواهد نمود.
مدیر این واحد فناور افزود: این موسسه خدماتی را درزمینهٔ مشاوره کارآفرینی فناورانه به متقاضیانی که می‌خواهند کسب کار خود را با کمک فناوری راه‌اندازی کنند ارائه می‌دهد. موضوعات قابل‌ارائه شامل مشاوره ثبت اختراع ملی و بین‌المللی، تأسیس شرکت، استقرار در مراکز رشد، پارک‌های علم و فناوری و درنهایت مشاوره دانش بنیان شدن شرکت می‌باشد. این مشاوره‌ها به دو صورت حضوری و غیر حضور قابل‌ارائه است.
از سوی دیگر موسسه نوفن سامانه آموزش مجازی جهت ارائه دوره‌های آموزشی آنلاین در زمینه‌های مربوط به فعالیت‌های دانش بنیان را راه‌اندازی نموده است که با ارائه مدرک معتبر از مراجع مورد تأیید همراه خواهد بود. مخاطبان در هر زمان می‌توانند این دوره‌ها که از پیش‌تولید محتوی شده است ملاحظه کنند. محتوی آموزشی تهیه‌شده بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا و به صورت تعاملی می‌باشد.


دفعات مشاهده: 48 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA