پیام خود را بنویسید

با همکاری پارک علم و فناوری البرز صورت گرفت برگزاری تور علمی و فناوری برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان البرز

 | تاریخ ارسال: 1401/6/6 | 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز،  با تلاش و همکاری پارک علم و فناوری البرز ومعاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان البرز با هدف تقویت روحیه خودباوری، هویت ملی و تحقق شعار ``ما می توانیم`` "هفدهمین مرحله طرح ملی ایران مرز پرگوهر"  برگزار شد.
مهندس سیدمهران مهدوی مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز در این زمینه گفت: معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان البرز با همکاری پارک علم و فناوری البرز به منظور آشنایی با دانشجویان و دانشگاهیان با توانمندی‌های علمی، آموزشی، صنعتی، اقتصادی و زیربنایی کشور، هفدهمین مرحله طرح ملی ایران مرز پرگوهر برگزار می نماید.
وی افزود: در همین راستا این معاونت با همکاری پارک علم و فناوری البرز یک تور علم و فناوری را برای تعداد زیادی از دانشجویان استان برگزار نموده و در آخرین تور بازدید نیز دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان البرز از دستاوردهای مجتمع  تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و نیز پارک علم و فناوری البرز بازدید کردند.
مهدوی تصریح کرد: در این بازدید دانشجویان از نمایشگاه دائمی محصولات دائمی شرکت های فناور و دانش بنیان بازدید و از نزدیک با فعالیت ها و ظرفیت های فناوران مستقر در مجموعه آشنا شدند و سپس در انتها در کارگاه آموزشی جهت آشنایی با مفاهیم زیست بوم علم و فناوری شرکت کردند.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز، پارک ایران کوچک، قطب حمایت از فناوران و واحدهای فناور و دانش بنیان استان البرز است.


دفعات مشاهده: 79 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA