پیام خود را بنویسید

پارک علم وفناوری البرز رکوردار نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان در هفته پژوهش و فناوری

 | تاریخ ارسال: 1400/9/17 | 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، آغاز به کارنمایشگاه  دستاوردهای پژوهش و فناوری  استان البرز همزمان با روز دانشجو وهفته پژوهش و فناوری ۱۴۰۰استان البرز صبح روز سه شنبه همزمان با روز دانشجو (۱۶اذرماه سالجاری) با حضور فعال بیش از ۳۰واحد فناور، دانش بنیان مستقر درپارک علم و فناوری البرز در محل پردیس  دانشگاه خوارزمی ، تولیدات و محصولات فناورانه خود را به منظور ارائه آخرین دستاوردها، شناسایی توانمندی ها و ارتباط میان حوزه های مرتبط با بخش خصوصی به منصه ظهور قراردادند.
بنا بر همین گزارش، این نمایشگاه در سال جاری پس از گذراندن ۲سال وقفه به دلیل پاندمی ویروس کرونا در کشور، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری با دبیری ``پارک ایران کوچک `` در حال برگزاری است.
آنچه مورد توجه واقع شده است، این است که  این نمایشگاه در قالب ۶۰ غرفه با حضور ویژه فناوران پارک علم وفناوری البرز، موسسات، شرکت های دانش بنیان وشرکت های زایشی برگزار شده است.
از آنجا که نمایشگاه ها فرصتی برای به نمایش گذاشتن توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه فناوران و ارائه محصولات آنان جهت تجاری سازی محسوب می شود، بیشتر ازهرزمان دیگر حضور نهادهای ذیربط برای سرمایه گذاری و تسهیل گری را شاهد هستیم.
از جمله این نهادها، می توان به حضورصندوق پژوهش وفناوری استان و صندوق نوآوری کشور اشاره داشت، که تلاش می شود با انعقاد قراردادها و تفاهم نامه هایی در این راستا، برای حمایت ازمحصولاتی که رونمایی می شود و یا به مرحله نمونه های اولیه رسیده باشند، گام موثری برداشت.
گفتنی است؛ نمایشگاه فن بازار استان البرز از ۱۶لغایت ۲۱ آذرماه در سالن نشاط پردیس دانشگاه خوارزمی آماده بازدید عموم می باشد.
 

کلیدواژه ها: روابط_عمومی | مهندس_عباسی |

دفعات مشاهده: 471 بار   |   دفعات چاپ: 174 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA