پیام خود را بنویسید

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛ افتخار آفرینی شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه تاثریا

 | تاریخ ارسال: 1400/7/3 | 
با حضور مدیران و مسئولان استانی  از ده ایده و طرح موفق  سه طرح فناورانه شرکتهای عضو پارک در اختتامیه "نمایشگاه تا ثریا" استان البرز مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز،نمایشگاه تا ثریا باهدف تجاری‌سازی و شبکه‌سازی ایده های فناورانه با سطح تجاری‌سازی مقدماتی توسط سپاه امام حسن مجتبی(ع)، سازمان بسیج علمی و همکاری پارک علم و فناوری البرز، اتاق بازرگانی و اداره کل صمت استان در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مورخ ۲۹ و ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۰ در محل کارخانه قند کرج برگزار شد.
بر اساس این گزارش سردار رحیمی(مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور)، دکتر موسی زاده(مدیرکل دفتر نوآوری، پژوهش و تجاری‌سازی دانشگاه علمی کاربردی)، دکتر فراهانی(رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان البرز)، مهندس ربیعی(مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز)، آقای مهندس رجبی(رئیس بسیج مهندسی استان البرز)، آقای دکتر فلاح نژاد( فرمانده بسیج ناحیه ۴ کرج)، سردار حیدرنیا(فرمانده کل سپاه استان البرز) از دستاوردهای هسته های و شرکت های مستقر در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز بازدید جامع و کاملی به عمل آوردند که در خلال این بازدید بخشی از موانع و معضلات شرکت‌ها نظیر اخذ بارکد برای محصول براق‌کننده فلزات هسته افرا، ارتباط میان موسسه میلاد نسل جوان و بسیج مستضعفان و مواردی از این دست موردبررسی قرار گرفت.
در نمایشگاه مذکور از مجموع بیش از یک هزار ایده و طرح ارسال‌شده تعداد ۱۳۰ طرح در روز نمایشگاه حاضر و آماده ارائه به سرمایه گذاران و بازدیدکنندگان نمایشگاه بودند.
در انتهای نمایشگاه از ده ایده و طرح برتر تجلیل به عمل آمد که از این میان شرکت لیزر آفرینان زیست آرمان(لازار) رتبه اول، شرکت کارا پلیمر سبحان رتبه سوم و شرکت درنیکا صدف کوشا رتبه دهم را به خود اختصاص دادند و مقرر گردید ۵ رتبه برتر با همیاری شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج وارد مرحله جذب سرمایه و تجاری‌سازی شوند.
در این مراسم که با حصور مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز برگزار شد، از مجموع طرح های ذکرشده، ۱۲ طرح به نمایندگی مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز نیز در غرفه تهیه‌شده پارک علم و فناوری البرز به شرح ذیل حضور به هم رساندند:

۱.    شرکت پژوهان طب
۲.    شرکت راهبر نویان تصفیه هوشمند
۳.    شرکت پویا تکنولوژی فراز
۴.    شرکت لیزر آفرینان زیست آرمان(لازار)
۵.    موسسه میلاد نسل جوان
۶.    شرکت تولیدی زمین فراور پژوهان(زیما)
۷.    شرکت  آریا الکترونیک پارس اسال
۸.    شرکت رادیس پندار پایا
۹.    شرکت کارا پلیمر سبحان
۱۰.    شرکت درنیکا صدف کوشا
۱۱.    هسته افرا
۱۲.    هسته دیدگانی خوشنویس
 

کلیدواژه ها: مهندس_عباسی | روابط_عمومی |

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 105 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA