پیام خود را بنویسید

شهردار جدید کلانشهرکرج در نشست مشترک با مهندس عباسی؛ از برنامه‌های پارک علم و فناوری البرز برای توسعه فناوری حمایت می‌کنیم

 | تاریخ ارسال: 1400/6/22 | 
مهندس مصطفی سعیدی شهردار کرج در نشست مشترک با مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز اعلام کرد: از برنامه‌های پارک علم و فناوری البرز برای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در راستای توسعه اکوسیستم کارآفرینی در استان البرز حمایت می‌کنیم.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس عباسی در دیدار مهندس سعیدی شهردار جدید کرج ضمن معرفی مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز، خلاصه‌ای از اقدامات فناورانه شرکت‌های و نیز ظرفیت‌ها و پتانسیل مجموعه را تشریح کرد.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با اشاره به اینکه مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی محل تمرکز فعالیت‌های علمی و پژوهشی و توسعه تجاری‌سازی و کارآفرینی در زمینه‌های مختلف است گفت: در حال حاضر در پارک علم و فناوری البرز بیش از ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان و هسته فناور مستقر هستند که بسیاری از آن‌ها می‌توانند در حوزه مدیریت شهری و توسعه فناوری‌های موردنیاز شهرداری نقش‌آفرین باشند.
وی در ادامه به دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی اشاره کرد و گفت: جدا از مجتمع تحقیقاتی، پارک علم و فناوری البرز با حمایت از شرکت‌های دانش بستر خوبی را برای تجاری‌سازی شرکت‌ها و رشد اقتصادی استان فراهم کرده است و در این زمینه توسعه همکاری بین پارک و شهرداری می‌تواند نتایج مثبتی را برای استان البرز و کلان‌شهر کرج به همراه داشته باشد.
مصطفی سعیدی نیز ضمن استقبال از فعالیت‌ها و دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز در توسعه علمی و اقتصادی استان گفت: شهرداری کرج برای توسعه پایدار و موفق کلان‌شهر کرج نیازمند استفاده از فناوران است و در این زمینه از دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز و شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده خواهد کرد.
شهردار کرج به معضلات و آسیب‌های شهری اشاره کرد و گفت: تلاش ما این است نیازهای اساسی شهر درزمینهٔ مدیریت شهری، موضوع پسماند، ترافیک و ... برطرف کنیم و در این زمینه از توان پارک علم و فناوری البرز و همه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در حوزه شهری استفاده می‌کنیم.
در این دیدار که با همراهی مهندس امینی معاون پشتیانی پارک علم و فناوری البرز برگزار شد برخی زمینه‌های همکاری شهرداری کرج و مجتمع تحقیقاتی جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز موردبحث و بررسی قرار گرفت.
 

کلیدواژه ها: مهندس_عباسی | روابط_عمومی |

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 91 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA