شیوه نامه حمایت از طراحی و ساخت نمونه نمایشی(دمو) محصولات

 | تاریخ ارسال: 1398/12/13 | 

شیوه نامه حمایت از طراحی و ساخت نمونه نمایشی(دمو) محصولات

مقدمه

یکی از راه‌های معرفی و نمایش عملکرد محصول به سرمایه‌گذاران و مشتریان، طراحی و ساخت یک نمونه نمایشی(دمو) می‌باشد که ویژگی‌ها و کارکردهای اصلی محصول را به نمایش می‌گذارد. دمو، نمونه‌ای از محصول اصلی یا بخشی از آن است که در اختیار مشتری قرار داده می‌شود تا در کمترین زمان، با ظاهر، ویژگی، عملکرد و امکانات محصول اصلی آشنا شود و بر این اساس بتواند ارزیابی دقیق‌تری از محصول داشته باشد. در همین راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان، بخشی از هزینه‌های طراحی و ساخت دموی این محصولات را حمایت می‌نماید.

ثبت درخواست

ماده 1- خدمات مورد حمایت

این شیوه نامه کلیه خدمات مرتبط با طراحی نمونه نمایشی و ساخت آن را شامل می‌گردد.

ماده 2- مدل حمایتی

50 درصد از هزینه‌های مربوط طراحی و ساخت نسخه نمایشی محصول تا سقف 100 میلیون ریال برای شرکت های دانش بنیان با درآمد کمتر از 100 میلیارد ریال در آخرین سال مالی در اظهارنامه (شرکت‌های دانش‌بنیان با درآمد مالی بالاتر از 100 میلیارد ریال می توانند به صورت  آزاد و بدون تسهیلات  از این خدمات بهره مند شوند.) 

ماده 3- شرایط اعطا و نحوه دریافت حمایت

پس از اتمام و تکمیل پروژه، شرکت متقاضی کلیه مستندات مربوطه را از طریق سامانه bizservices.irبارگذاری و پس از ارزیابی مدارک ارسالی، نسبت به پرداخت سهم حمایتی معاونت (مطابق با ماده 2) در وجه شرکت متقاضی اقدام می‌نماید.

تبصره1- مستندات: 1. ارائه قرارداد طراحی 2. کلیه فایل‌های نرم‌افزاری و نقشه‌های طراحی‌ 3. ارائه قرارداد ساخت 4. ارائه فاکتور رسمی و کلیه مستندات مالی 5. نامه رسمی شرکت حاوی اطلاعات حساب (شماره حساب، کد شبا، نام بانک و کد شعبه)

تبصره 2-تناسب خدمات این شیوه نامه با نیاز شرکت و محصول آن بایستی پیش از ثبت قرارداد به تایید برسد. همچنین پرداخت حمایت پس از اتمام مراحل طراحی و ساخت، در وجه شرکت متقاضی خواهدبود.

تبصره 3شرکت دانش‌بنیان موظف است نسبت به پیگیری درخواست ثبت‌شده و ارسال مستندات مربوطه در زمان مقرر اقدام نماید. در صورت عدم رعایت این مساله، درخواست ثبت‌شده در سامانه منقضی و بصورت خودکار رد خواهدشد. این مدت زمان یک ماه پس از ثبت درخواست تعیین شده‌است.

     شیوه_نامه_حمایت_از_خدمت_طراحی_و.pdf           حجم فایل 307 KB

دفعات مشاهده: 1067 بار   |   دفعات چاپ: 280 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA