توسط  شرکت فناور آتش پاد دیار البرز مستقر در پارک علم و فناوری البرز؛ تولید سیستم های اعلام و اطفا حریق با قابلیت های ویژه در پارک علم و فناور

 | تاریخ ارسال: 1399/6/19 | 
مدیر عامل شرکت فناور آتش پاد دیار البرز مستقر در پارک علم و فناوری البرز از تولید سیستم های اعلام و اطفا حریق با قابلیت ها، نوآوری ها و ابداعات جدید در پارک علم و فناوری البرز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، مهندس پویا پارسا مدیر عامل شرکت فناور آتش پاد دیار البرز با اشاره به اینکه این شرکت در سال ۱۳۹۹ توسط جمعی از فارغ التحصیلان متخصص و متعهد دانشگاه های کشور در مرکز رشد پارک علم و فناوری البرز تأسیس شد گفت: این شرکت از شرکت‌های فناور خدمات دهنده و تولیدکننده تجهیزات آتش نشانی است. 
شرکت فناور آتش پاد دیار البرز در حوزه های مشاوره ، طراحی، نظارت ، اجرا خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و در زمینه تولید سیستم های اعلام و اطفا حریق محصولات خود را در آینده نه چندان دور به بازار ارائه خواهد کرد. 
وی با اشاره به اینکه کسب و کار ما بر حوزه ایمنی و آتشنشانی تمرکز دارد، تصریح کرد: ما خدمات و تجهیزات اعلام و اطفا حریق را برای ساختمان های بالای ۴ طبقه خصوصی، عمومی و دولتی و مراکز صنعتی و مراکز عمومی همانند سالن ها ورزشی، انبارها و پارکینگ ها طراحی، زیر نظر سازمان آتشنشانی طراحی ، اجرا و تولید می‌کنیم.
پارسا با اشاره به اینکه انگیزه اصلی ورود من به همراه جمعی از بهترین دوستانم به این عرصه، ایجاد جریان تخصص و به کارگیری ایده های جدید در حوزه اجرا و تولید بود خاطرنشان کرد: تلاش کردیم تا با ایجاد جریان و ارائه الگوهای بومی به سایرین اثبات کنیم که امکان فعالیت در تراز شرکت‌های بین‌المللی در کشور وجود دارد تا حد امکان از خروج نخبگان از کشور جلوگیری گردد. 

مدیر این واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز درباره تولیدات شرکت فناور آتش پاد دیار البرز نیز گفت: روی حوزه تولید ۳ محصول اصلی و ۳ محصول فرعی متمرکز هستیم؛  در این حوزه محصولاتی همچون دتکتور های ترکیبی به همراه سیتم اطفاء و سیستم اطفاء اسپرینکلر شش جهته و مراکز کنترل اعلام حریق دارای یونیت برنامه ریزی ، نگهداری و خطایابی را توسعه می دهیم و در زمینه به تحقیق و توسعه مشغول هستیم.
مدیر عامل شرکت فناور آتش پاد دیار البرز با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری البرز همکاری خوبی با شرکت های فناور و دانش بنیان دارد گفت: تیم ما قبل از اینکه بخواهد به عنوان یک شرکت فناور شگل بگیرد امیدی به حمایت از سوی مراکز دولتی نداشت اما مجموعه تحقیقاتی جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز با هدف حمایت از مراکز رشد صادقانه و تمام قد ما رو در حوزه ساختارها مورد حمایت قرار دادند و جای تقدیر و تشکر دارد. 
وی افزود:  به اعتقاد ما تولید ثروت اکنون در کشورمان یکی از مهم‌ترین نیازها و ضرورت‌ها است. شما باید بتوانید تولید ثروت کنید. تولید ثروت هم جز از طریق تولید، نوآوری، خلاقیت و دانش امکان‌پذیر نیست. دانش برای اینکه تولید کند به سرمایه‌ نیاز دارد که بخشی از آن سرمایه‌ به شکل وام و تسهیلات مالی است و در این زمینه شرکت های فناور و دانش بنیان بیش از پیش نیازمند حمایت های صندوق ها و نهادهای حامی هستند.

مهندس پارسا در پایان با اشاره به اینکه کسب تجربه و کارورزی در محیط های کسب و کار می تواند زمینه ساز کارآفرینی برای دانش آموختگان و جوانان باشد گفت: بنده از ابتدا به کارهای ایجادی و کارآفرینی علاقه داشتم اما قبل از راه‌اندازی این مجموعه در مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی دولتی و خصوصی کسب تجربه کردم و ضمن تحصیل تا کارشناسی ارشد توانستم به ایده کارآفرینی خود دست یابم.

کلیدواژه ها: شرکت آتش پاد | مجتمع تحقیقاتی | جهاددانشگاهی | پارک علم و فناوری |


دفعات مشاهده: 87 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA