موفقیت یک شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز برای سومین سال پیاپی در حوزه صنعت و معدن

 | تاریخ ارسال: 1399/6/1 | 
«لوله گستر خادمی» عضو پارک علم و فناوری البرز برای سومین سال متوالی تندیس صنعت و معدن کشوری را از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز،  در سومین سال متوالی شرکت لوله گستر خادمی موفق به کسب  تندیس صنعت و معدن در سال ۹۹ شد. شرکت لوله گستر خادمی تولید کننده انواع لوله و اتصالات PVC و پلی اتیلن کامپاند پلیمری و مصنوعات پلاستیکی است.                                                                                                         
شرکت تولیدی و بازرگانی لوله گستر خادمی  عضو پارک علم و فناوری البرز یکی از  تولید کنندگان لوله پلی اتیلن ، لوله PVC ، اتصالات پلی اتیلن و اتصالات PVC (کامپاند پلیمری و مصنوعات پلاستیکی) نایلون-نایلکس،کیسه،پروفیل ودیوارپوش می باشد که در استان تهران (شهرک صنعتی قلعه میر) و با هدف تامین محصولات مورد نیاز بازار مصرف فعالیت دارد.
به گفته مهندس  خادمی شرکت لوله گستر خادمی یکی از شرکت های موفق عضو پارک علم و فناوری البرز است که با توان بالا در زمینه های مختلف تولیدی، صنعتی بویژه حوزه دانش بنیان فعالیت دارد.
مدیرعامل شرکت  لوله گستر خادمی درباره موفقیت این شرکت دانش بنیان گفت: قرار گرفتن شرکت در یک فضای توسعه فناوری مثل پارک علم و فناوری البرز با امکان تبادل و تعامل با شرکت های بزرگ و کوچک و همچنین حضور مرتب در نمایشگاه ها و استفاده از تجربیات همدیگر از جمله عوامل موثر در هم افزایی و توسعه بازار موفقیت های ملی و بین المللی این شرکت دانش بنیان است .
وی با اشاره به اینکه از اوایل سال ۹۷ شرکت لوله گستر خادمی در پارک علم و فناوری البرز مستقر گردید افزود: خوشبختانه مرکز نوآوری مشترک پارک علم و فناوری البرز و شرکت لوله گستر خادمی نیز با هدف توسعه فعالیت ها در زمینه های مختلف فناوری، صنعتی و توسعه کارآفرینی و اشتغال راه اندازی شده است.
خادمی با اشاره به اینکه شرکت لوله گستر خادمی در نمایشگاه های مختلف حضور فعال دارد افزود: این حضور که با حمایت های پارک علم و فناوری البرز انجام می شود فرصت های کارآفرینی و رونق بازار را برای شرکت به ارمغان آورده است.
پارک علم و فناوری البرز در حال حاضر تعدادی چشمگیری  از شرکت دانش بنیان و فناور را  مورد حمایت و پذیرش  قرار داده و از آنها در زمینه های مختلف حمایت می کند که بسیاری از آنها در سطح ملی و بین المللی می درخشند.
 

کلیدواژه ها: پارک علم و فناوری البرز | لوله گستر خادمی |


دفعات مشاهده: 136 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA