نشست روسای  پارک علم و فناوری البرز،بنیاد نخبگان و جهاد دانشگاهی استان البرز

 | تاریخ ارسال: 1399/5/22 | 

همزمان با چهلمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی نشست هم اندیشی با هدف توسعه همکاری های مجموعه  پارک علم و فناوری ،بنیاد نخبگان و جهاد دانشگاهی استان روز سه شنبه ۲۱ مردادماه در بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری  البرز، در این نشست که با حضور رییس مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری و رییس جهاد دانشگاهی استان البرز برگزار شد ،بر آشنایی و ایجاد ارتباط موثر و هدفمند مستعدان و نخبگان استان با حوزه علم و فناوری تاکید شد.
مهندس عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی  با اشاره به برنامه ریزی و فعالیت مجموعه مدیریتی استان برای راه‌اندازی کارخانه نوآوری البرز گفت: احداث کارخانه نوآوری البرز گامی در مسیر تکامل زیست‌بوم نوآوری استان البرز و رونق حضور فناوران و مستعدان استان در شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ های فعال در این کارخانه است.
مهندس عباسی رئیس مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی در این نشست، «کارخانه نوآوری البرز» را یکی از اقدامات خوب در حال اجرای استان برشمرد.
وی افزود: این کارخانه یک بستر مناسب برای جذب و شکوفایی نوآوری سرمایه های انسانی استان البرز است و به محلی برای خلق ارزش افزوده و رونق اشتغال فناورانه بدل می شود
در ادامه دکتر نبیونی گفت : بنیاد نخبگان استان البرز از ظرفیت سرمایه انسانی با ظرفیت علمی و اجرایی بسیار بالایی برخوردار است و آمادگی دارد با تعامل و همکاری پارک علم و فناوری البرز از این ظرفیت ها بیش از پیش استفاده کند.
وی با اشاره به آمار مطلوب نخبگان و مستعدان در استان البرز؛ به بهره گیری و جذب دانشجویان مستعد و نخبگان و اعضای هیات علمی در حوزه های علم و فناوری با همکاری مجموعه جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز تاکید کرد.
 مهندس فیروزی رئیس جهاد دانشگاهی البرز هم ضمن اعلام آمادگی برای کمک به پیشبرد اهداف مجموعه پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی گفت: البرز به درستی قطب علم و فناوری کشور معرفی شده و در این  زمینه آمادگی ارائه هر گونه کمکی را داریم.
وی افزود: راه اندازی کارخانه نوآوری البرز با مشارکت دستگاه های اجرایی استان، نوید بخش رونق کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی البرزی در سطح کشور است.
 

کلیدواژه ها: جهاددانشگاهی | پارک علم و فناوری | مهندس عباسی | مجتمع تحقیقاتی |

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 176 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA