افتتاح مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری وستا با مشارکت پارک علم و فناوری البرز توسط دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ | 
افتتاح مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری وستا با مشارکت پارک علم و فناوری البرز توسط دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور
مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری «وستا» در حوزه کشاورزی با مشارکت پارک علم و فناوری البرز ، شرکت البرز آنزیم و مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) توسط دکتر ستاری, معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دکتر شهبازی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز،  عصر روز یکشنبه 13 دی ماه،  مرکز آموزشی امام خمینی(ره) در استان البرز، همزمان با ایام الله دهه فجر میزبان دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ،؛دکتر شهبازی استاندار البرز ، دکترربانی رییس پارک علم و فناوری البرز و تعداد زیادی مدیران استانی و ملی و فعالان اکوسیستم کارآفرینی استان البرز شد تا مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری  «وستا» در حوزه کشاورزی با مشارکت پارک علم و فناوری البرز ، شرکت البرز آنزیم و مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) افتتاح شود.
 دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در آیین افتتاحیه مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری وستا، رونق شتابدهنده ها و مراکز نوآوری را گامی مهم در راستای رونق زیست بوم نوآوری دانست و گفت: این مرکز نوآوری نیز بخشی از همان زیست بومی است که راه را برای جذب جوان های دانش آموخته و خلاقمان هموار می کند. این زیست بوم، زمینه تبدیل ایده های خلاق را به کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپ ها فراهم می کند.
دکتر ستاری ستاری با اشاره به حمایت از مراکز نوآوری و شتابدهنده ها با هدف رونق کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی گفت: در معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری همچون گذشته از این نوع نگاه و اندیشه حمایت می کنیم و آماده ایم تا چالش ها و موانع را برای رونق زیست بوم نوآوری فراهم کنیم.
در ادامه  دکتر شهبازی استاندار البرز  گفت : استان البرز با حضور مستمر دکتر ستاری به بهشت شرکت های دانش بنیان و استارت آپی تبدیل شده است.
وی ادامه داد: منطقه ویژه پیام نیز در البرز با توجه به ظرفیت های موجود بزودی به قطب اقتصاد دیجیتال کشور تبدیل می شود.
 دکترشهبازی گفت: شرکت های بسیاری در حوزه اقتصاد دیجیتال در پیام مستقر شده اند که امید است معاون علمی و فناوری رییس جمهور در هفته آینده از این مجموعه پویا دیدن کنند.
استاندار البرز اضافه کرد: انعقاد تفاهم نامه های راه اندازی کارخانه نوآوری و اجرای پروژه ملی اشتغال مهارت محور و ثبت صندوق شکوفایی و نوآوری استان از جمله اقدامات مثبتی است که اخیرا در راستای حمایت از فعالیت های دانش بنیان رقم خورد.


کلیدواژه ها: مرکز نوآوری | دکتر ستاری | پارک علم و فناوری | البرز |


دفعات مشاهده: 85 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA