پارک علم و فناوری البرز- اخبار روابط عمومی
ساخت دستگاه های لیزری توسط یک شرکت دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/1/29 | 
در راستای استفاده و بهره برداری از دستگاه های لیزری ساخت شرکت لیزر آفرینان زیست آرمان (لازار) مستقر در پارک علم و فناوری البرز، دوره آموزشی حفاظت در برابر اشعه برای مخاطبان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس سید مهران مهدوی با اعلام این خبر گفت: سومین دوره آموزش حفاظت در برابر اشعه توسط سازمان انرژی اتمی ایران و با هماهنگی شرکت لیزر آفرینان زیست آرمان در محل پارک علم و فناوری البرز برگزار گردید. براساس این گزارش، در این دوره تعدادی از پزشکان،  تکنسینن ها و کاربران کاندیدای استفاده از دستگاه های  لیزی ساخت شرکت مذکور شرکت داشتند و به ارائه نحوه استفاده از این محصولات پرداختند.
 مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز افزود: پارک علم و فناوری البرز در راستای همکاری بیشتر با دستگاه های مختلف دولتی و خصوصی به تولید محصولات دانش بنیان و فناور تمرکز دارد.
وی افزود: تلاش مجموعه پارک در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بر تسهیل حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور متمرکز است.
شایان ذکر است این  دوره از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۶ برگزار گردید و در پایان، آزمونی از سوی سازمان مذکور جهت ارزیابی صلاحیت طی نمودن موفقیت آمیز دوره برگزار گردید.
 
نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.212.1935.fa
برگشت به اصل مطلب