پارک علم و فناوری البرز- اخبار پارک
همکاری مشترک پارک علم و فناوری البرز و کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان البرز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/8/20 | 
مهندس مهدی عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز با مهندس محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی( ره)  در استان البرز دیدار و در زمینه  در زمینه توسعه گیاهان دارویی و حوزه دام و همچنین راه اندازی مرکز نیکوکاری کارآفرینی  گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس عباسی در این نشست با اشاره به دستاورد های مجتمع تحقیقاتی  شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز خاطر نشان کرد: کمیته امداد امام خمینی در زمینه های مختلف بویژه اشتغال و کار آفرینی فعالیت دارد که می تواند زمینه مشترک همکاری بین دومجموعه پارک و امداد باشد.
رییس پارک علم و فناوری البرز به دستاورد های شاخص مجتمع  تحقیقاتی در زمینه گیاهان دارویی و دام های سنگین با نژاد اصلاح شده اشاره کرد و گفت: مجموعه پارک علم و فناوری البرز می تواند در این دو حوزه تجربیات و خدمات ویژه ای را در راستای اشتغال مددجویان کمیته امداد ارائه نماید.
وی با اشاره به توانمندی های آموزشی و مهارتی جهاد دانشگاهی در حوزه های افزود: پژوهشکده گیاهان دارویی و پژوهشکده های ابن سینا و رویان جهاد دانشگاهی در زمینه های مخنلف کاشت ، داشت و برداشت و همچنین تولید و تجاری سازی گیاهان دارویی و پرورش و تکثیر نژاد های دامی، توانمندی های بی نظیر و یا کم نظیری دارد که می توان از این تجربیات برای توانمند سازی و آموزش منجر به اشتغال مددجویان و خانواده های انها بهره برد.
مدیرکل کمیته امام خمینی( ره) امداد  در استان البرز ،نیز در این  دیدار با استقبال از ظرفیت ها و توانمندی های جهاد دانشگاهی و مجموعه پارک علم و فناوری البرز گفت: کمیته امداد در اسرع وقت تلاش می کند ایده مرکز کارآفرینی نیکوکاری را با همکاری مشترک پارک علم و فناوری عملیاتی کند که این کار می تواند حوزه های مختلف اشتغال و کارآفرینی وارائه آموزش های توانمندسازی به مددجویان را در عرصه های مختلف پوشش دهد.
در این دیدار موضوع ایجاد شتابدهنده امداد در استان البرز، صندوق خطرپذیر و استفاده مددجویان از خدمات مختلف رفاهی و تفریحی پارک علم و فناوری البرز در مجموعه صد هکتاری مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.212.1759.fa
برگشت به اصل مطلب