پیام خود را بنویسید

حضور موثر پارک علم و فناوری البرز در بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار

 | تاریخ ارسال: 1400/9/25 | 
شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز در بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار   و نهمین نمایشگاه ایران ساخت حضوری پررنگ و موثر دارند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، پارک علم و فناوری البرز با آغاز بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش،  فناوری و فن بازار  و نهمین نمایشگاه ایران ساخت، دستاوردها و توانمندی های خود را از جمله محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور، به نمایش گذاشته است.
نهمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی (ایران ساخت) و بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار با حضور  دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ، دکترمحمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با همراهی روسا و مدی در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد و از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در معرض بازدید علاقمندان است.

در این نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی، فناوری وفن بازار ۱۹ دانشگاه، ۱۷ پژوهشگاه، ۳۲ پارک علم و فناوری و مرکز رشد همچنین ۱۴ شرکت و سازمان حضور دارند.
 
بر اساس این گزارش پارک علم و فناوری البرز با ۱۰ شرکت دانش بنیان و فناور در سالن شش نمایشگاه بین المللی تهران میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

گفتنی است در نخستین روز این نمایشگاه، مسئولان و شخصیت های مختلف علمی و اجرایی کشور از غرفه پارک علم و فناوری البرز از جمله دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، دکتر بهنام طالبی سرپرست دفتر سیاستگذاری، برنامه ریزی و توسعه فناوری و نوآوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دکتر محمد رضا پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی و دکتر بهروز بادکو رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان(ستفا) ، دکتر مریم ملونی مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کارهای نوین معاونت علمی  از این دستاوردها بازدید کردند.
همچنین در حاشیه اولین روز برگزاری این نمایشگاه، تفاهم نامه ای بین مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز و مهندس علی شهریور مدیرعامل شرکت کشت بافت پیشتاز با هدف تسهیل گری و توسعه کسب و کارهای نوپای حوزه دارویی و سلامت در مرکز نوآوری و شتابدهی  پیشتاز به امضاء رسید.
 

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 81 بار   |   دفعات چاپ: 27 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA