پارک علم و فناوری البرز- صفحه اصلی
برگزاری کارگاه آموزشی "گزارش معاملات فصلی و قوانین ارزش افزوده" توسط پارک علم و فناوری البرز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/9/5 | 

برگزاری کارگاه آموزشی "گزارش معاملات فصلی و قوانین ارزش افزوده" توسط پارک علم و فناوری البرز 

کارگاه آموزشی "گزارش معاملات فصلی و قوانین ارزش افزوده" ویژه شرکت های دانش بنیان توسط پارک علم و فناوری البرز  روز سه شنبه 5 آذر ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز این کارگاه که با تدریس خانم  مهندس آریایی مدیر شرکت فناور آوید سامانه رایمون برگزار شد شرکت کنندگان با عناوین و موضوعاتی مثل "مواد 169 و 169 مکرر بخشنامه ها و آئین نامه"، "شمول و عدم شمول ماده 169"، "چگونگی ثبت معاملات فصلی"، "جرائم گزارش معاملات فصلی"، تشریح قوانین مالیات بر ارزش افزوده، جرایم مالیات ارزش افزوده، تطبیق ماده 169 با مایلات بر ارزش افزوده و تشریح شمول و عدم شمول مالیات بر ارزش افزوده آشنا شدند.
این کاگاه تخصصی با حضور مدیران و کارشناسان شرکت های دانش بنیان و فناور روز سه شنبه پنجم آدرماه در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری البرز برگزار شد و شرکت کنندگان درباره مسئل مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز برای توانمندسازی جامعه هدف خود که مدیران و کارشناسان شرکت های دانش بنیان و فناور و استارت آپ ها هستند برنامه های آموزشی متنوعی را طراحی و در دست اجرا دارد که بخش مهمی از این دوره ها و مشاوره ها در راستای توانمندسازی شرکت ها برای ورود به بازار و توسعه کسب و کار است.


 
نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.34.1457.fa
برگشت به اصل مطلب