پارک علم و فناوری البرز- صفحه اصلی
امضای تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ | 

امضای تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و اداره کل  اوقاف و امور خیریه استان البرز

تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و اداره کل  اوقاف و امور خیریه استان البرز به منظور هم افزایی و همکاری های مشترک در جهت ترویج و توسعه وقف علم و فناوری امضا شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، صبح روز سه شنبه  هجده ام دی ماه ،  در حاشیه نشست روسا و مدیران ارشد جهاد دانشگاهی با سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و اداره کل  اوقاف و امور خیریه استان البرز جهت  همکاری در استفاده از ظرفیت وقف و واقفین در جهت ایجاد  و توسعه اشتغال و اقتصاد دانش بنیان و احیا عمران و آبادانی رقابت با حمایت از فناوران و صاحبان ایده در سطح استان البرز منعقد گردید.
 در این نشست آقایان دکتر طیبی رئیس جهاددانشگاهی کشور با هیئت همراه ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی،  حجت‌الاسلام  و المسلمین محمد صالحی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه البرز ، دکتر ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز حضور داشتند.
گفتنی است در این رویداد بازدید کنندگان  با حضور در بخش‌های مختلف این مجموعه از مرکز ذخایر ژنتیکی و پروژه تولید لاین مرغ بومی و بذر هیبریدی، پژوهشکده گیاهان دارویی، فارم پژوهشگاه رویان (حیوانات شبیه‌سازی شده)،مرکز بیوتکنولوژی تولید مثل حیوانات مزرعه ای پژوهشگاه ابن سینا ( پروژه تولید جنین آزمایشگاهی تعیین جنسیت شده گاو ) و مرکز ساخت مبدل های الکتریکی UPS صنعتی  واحد علم و صنعت بازدید کردند. از نزدیک با فعالیت‌های فناورانه پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی آشنا شدند .
این بازدید با هدف ایجاد همکاری دو جانبه بین سازمان اوقاف و جهاددانشگاهی صورت گرفت.


نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.34.1192.fa
برگشت به اصل مطلب