پارک علم و فناوری البرز- صفحه اصلی
پنجمین نمایشگاه هفته پژوهش و دستاوردهای فناوری استان البرز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۱ | 

برگزاری پنجمین نمایشگاه هفته پژوهش و دستاوردهای فناوری استان البرز

پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان البرز از ۲۴ تا ۲۹ آذرماه سال جاری در محل دانشگاه خوارزمی برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز در 
 پنجمین نمایشگاه هفته پژوهش و دستاوردهای فناوری که با همکاری استانداری البرز، پارک علم و فناوری البرز،شهرداری کرج، مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی استان شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، دستگاههای اجرایی استان، اتاق بازرگانی استان و اصناف، بخش خصوصی، صدا و سیما و رسانه‌های استانی برگزار می‌شود، پژوهشگران و فناوران دانشگاهی و صنعتی آخرین دستاوردهای خود در زمینه صنایع، خدمات، مدیریت، گردشگری و... را ارائه خواهند کرد. 

در حاشیه این نمایشگاه برنامه‌های متنوعی نظیر میز ارتباط صنایع با پژوهشگران و فناوران، کارگاه‌های آشنایی با جدیدترین کاربردهای فناوری در صنعت، پنل‌های گفتگوی صنایع، بررسی چالش‌های استانی و ملی پژوهش و صنعت، فناوری و بین‌المللی‌سازی صنایع اجرا و برنامه‌های عقد تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای فناوری و فروش دانش فنی و تولید محصول برگزار خواهد شد. 

صنایع و شرکت‌های فعال  و فناور در استان البرز می‌توانند برای شرکت در این رویداد مهم از طریق این لینک  نسبت به ثبت نام و رزرو غرفه جهت ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود اقدام نمایند.
نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.34.1143.fa
برگشت به اصل مطلب