پارک علم و فناوری البرز- صفحه اصلی
ایجاد شرکت دانش بنیان و توسعه کارآفرینی در پارک علم و فناوری البرز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۱۲ | 

ایجاد شرکت دانش بنیان و توسعه کارآفرینی در پارک علم و فناوری البرز

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز گفت: همواره از زمان تحصیل در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی به فکر ایجاد شرکت و توسعه کارآفرینی بودم و با تلاش فراوان به این مهم دست یافتم.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، شاهین خاکی صدیق مدیرعامل شرکت سامانه های پیشرفته نانو ارتباط( سپنا)  فعال در زمینه  طراحی و ساخت واحدهای رادار و کنترل رادار  و عضو پارک علم و فناوری البرز در گفتگو با مجری برنامه اقتصادپویا از شبکه صدا و سیمای  استان البرز خاطرنشان کرد: بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته برق و الکترونیک از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی هستم و همواره اعتقاد داشتم  که نه تنها برای خودم بلکه برای هموطنان فارغ التحصیلم نیز اشتغال ایجاد کنم و بر همین مبنا با تلاش فراوان و با هدف تولید کالای ایرانی و نظر به سرمایه اندک در راستای اقتصاد مقاومتی موفق به ایجاد شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری البرز شدم.
این فارغ التحصیل کارآفرین با اشاره به اینکه پارک های علم و فناوری بویژه پارک علم و فناوری البرز مکان خوبی برای تجاری سازی ایده های فارغ التحصیلان است گفت: در پارک علم و فناوری البرز شرایط خوبی داریم و تنها انتظار و توقع ما این است که دولت از شرکت های دانش بنیان و فارغ التحصیلان علاقمند به راه اندازی این شرکت ها بیشتر حمایت کند.
خاکی صدیق با اشاره به اینکه فناوری و داشتن دانش از مهمترین عوامل موفقیت فارغ التحصیلان در راه اندازی شرکت های فناور و کارآفرین است اظهار داشت: اگر تکنولوژی و دانش رقابتی و به روز داشته باشیم می توانیم با سرمایه کم هم شرکت دانش بنیان ایجاد کنیم.
وی افزود: تکنولوژی بسیار مهم است و دانش و آموزش های دانشگاهی هم بزرگترین سرمایه است که می تواند دو بال موفقیت در حوزه کارآفرینی باشد.
گفتنی است تاکنون 125 شرکت فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری البرز  پذیرش و حمایت شده اند.

 
نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.34.1115.fa
برگشت به اصل مطلب