پارک علم و فناوری البرز- اخبار پارک
با امضای چهار قرارداد؛ درخشش شرکت های پارک علم و فناوری البرز در چهل و یکمین نمایشگاه دستاورد های انقلاب اسلامی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/11/20 | 
 
شرکت های پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه دستاورد های چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی در استان البرز موفق شدند چهار قرارداد در حوزه ارائه استانداردهای ISOو CE  به امضا برسانند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، این قرار داد ها، فی مابین شرکت پژوهان طب به مدیریت فریدون کمالی و مرتضی مفخمی از شرکت های عضو پارک علم و فناوری البرز به امضا رسید که براساس آن ارائه خدمات مشاوره، آموزش و استقرار استاندارد و اخذ گواهینامه های  ISO9001:2015 و GMP و نیز قرارداد اخذ گواهینامه ی استاندارد اروپا   CE از موضوعات محوری برای همکاری است.
براساس این گزارش،همچنین  موضوع قرارداد ارائه خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه ی استاندارد اروپا  CE  و ارائه خدمات آموزش و استقرار استاندارد و اخذ گواهینامه های ISO9001:2015 و GMP    فی مابین شرکت نیکا صدف کوشا به مدیریت هرمز کوشا و شرکت پیشران عرصه صنعت جهان با نام تجاری (P.A.S international) برای ارائه خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه ی استاندارد اروپا  CE.به امضاء رسید.
 
این گزارش می افزاید؛ پارک علم و فناوری البرز با حضور بیش از 40 شرکت فناور و دانش بنیان در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، شیمی و پلیمر،علوم انسانی و... در نمایشگاه  دستاورد های چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی استان البرز در کرج حضور چشمگیری داشت که حاصل این حضور تعامل و حضور، هم افزایی و ارتباط نزدیک در زمینه همکاری و عقد قراردادهای همکاری فی مابین شرکت های مختلف بود.
در نمایشگاه دستاورد های چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی، همچنین واحد های فناور عضو پارک توانستند دستاورد های دانش بنیان و فناور خود در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از محصولات داخلی به نمایش بگذارند که زمینه ساز امضای تفاهم نامه ها و قراردادهای همکاری در آینده است.
 این نمایشگاه از 17 لغایت 21 بهمن ماه در مجموعه نمایشگاهی پارک چمران کرج (باغ گل ها) از ساعت 10 الی 18 پذیرای علاقمندان بویژه صاحبان کسب و کار، فعالان اقتصادی از دستگاه های دولتی و خصوصی و فارغ التحصیلان دانشگاهی و فناوران و نوآوران بود.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز زمینه ساز حرکت های فناورانه، نوآورانه و حمایت از کسب و کارهای نو و دانش بنیان و فناور در استان البرزو کشور است.
 

نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.212.1521.fa
برگشت به اصل مطلب