پارک علم و فناوری البرز- اخبار پارک
حضور ویژه پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/11/18 | 
 رونمایی از سه طرح فناورانه پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگردانقلاب اسلامی/حضور ویژه پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی
همزمان با گشایش نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی در استان البرز  و حضور ویژه شرکتهای فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز در این رویداد ازسه  طرح فناورانه پارک علم و فناوری البرز با حضور دکتر شهبازی استاندار البرز، دکتر شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز و دکتر ربیعی به عنوان رئیس سازمان "صمت" استان البرز و تعدادی از مسئولین استانی در کرج رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ،در این نمایشگاه که به مناسبت چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور دستگاه های مختلف علمی و اجرایی استان البرز صورت پذیرفت ،  پارک علم و فناوری البرز  با حضور تعدادی بیش از 40 شرکت فناور و دانش بنیان در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ،شیمی و پلیمر، علوم انسانی و ...  موفق شد حضور چشمگیری داشته باشد و همچنین واحدهای فناور عضو پارک توانستند به ارائه دستاوردهای دانش بنیان خود در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از محصولات داخلی بپردازند.

در این رویداد که با حضور دکتر شهبازی استاندار البرز، دکتر شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز و دکتر ربیعی رئیس سازمان "صمت" استان البرز و دکتر عطاء الله ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز  و مسئولان علمی و اجرایی استان البرز در کرج گشایش یافت از سه طرح شرکت های دانش بنیان و فناور  پارک علم و فناوری شامل تولید اسانس خوراکی دودکارا با پایه مایع آبی ، مایع روغنی و جامد پودری  توسط شرکت دانش بنیان درنیکا صدف کوشا و تولید دو ماده کولین کلراید(از مواد پر مصرف در تهیه خوراک دام و طیور) و گلایکولیک اسید (مورد استفاده در مواد غذایی و صنایع آرایشی و بهداشتی و...  توسط شرکت حافظ وارش  در محل غرفه پارک علم و فناوری البرز  رونمایی شد.
 
 
دکتر شهبازی استاندار البرز در بازدید از غرفه پارک علم و فناوری البرز  با اشاره به دستاوردهای درخشان انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف علم و فناوری بر توسعه اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد.
ایشان از دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز ابراز خرسندی کرد و بر اهمیت دادن به جوانان برای توسعه استان و کشور در زمینه های مختلف  تاکید نمود.
سردار دکتر سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز نیز از دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز نیز بازید کرد.
بر اساس این گزارش نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین ساله انقلاب اسلامی در البرز دارای بیش از 50 غرفه دستگاه های اجرایی و تعدادی غرفه اقوام مختلف است و بخشی از دستاوردهای حوزه های مختلف صنعت، کشاورزی، فناوری های نوین، میراث فرهنگی، شهرداری ها، اقوام مختلف، سازمان های مردم نهاد و... به نمایش گذاشته می شود
این نمایشگاه  از 17 لغایت  21 بهمن ماه  در مجموعه نمایشگاهی پارک چمران کرج  (باغ گل ها) از ساعت 10 الی 18 برای بازدید علاقمندان دایر است.
  • بازدید سردار دکتر سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز
  • بازدید سردار دکتر سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز
نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.212.1517.fa
برگشت به اصل مطلب