پارک علم و فناوری البرز- اخبار پارک
ارایه دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط پارک علم و فناوری البرز در اولین روز از ایام دهه فجر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/11/18 | 
ارایه دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط پارک علم و فناوری البرز در اولین روز از ایام دهه فجر
دکترربانی رییس پارک علم و فناوری البرز با حضور در برنامه" امروز البرز" صدا و سیمای استان البرز بخشی از دستاوردهای فناوران کشور ،مجموعه پارک و استان البرز را در اولین روز از ایام دهه مبارک فجر   و به مناسبت  چهل و یکمین سالرد شکوهمند انقلاب اسلامی در جهت توسعه علمی و فناوری کشور تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، دکتر عطاء اله ربانی در ویژه برنامه زنده " امروز البرز"که از صدا و سیمای استان البرز پخش دشد  ضمن تشریح بخشی از دستاوردها و توانمندی پارک علم و فناوری البرز،  به تبیین و تشریح تاثیرگذاری های ملی واستانی زیست بوم فناورانه پارک علم و فناوری البرز در راستای توسعه دانش، فناوری و تجاری سازی محصولات واحدهای فناور و دانش بنیان پرداخت.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با تاکید بر توسعه اشتغال و کارآفرینی از طریق توسعه فناوری، نوآوری و اقتصاد دانش بنیان  گفت: پارک علم و فناوری البرز محور توسعه فناوری و تجاری سازی در استان البرز و همچنین استان های همجوار بویژه استان تهران است .
وی با اشاره به اهمیت پارک ها و مراکز رشد جهاد دانشگاهی در توسعه فناورانه، بر اهمیت و نقش آفرینی پارک علم وفناوری البرز تاکید کرد و تصریح کرد: پارک علم و فناوری البرز در راستای توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور و استقرار تعداد بیشتری شرکت دانش بنیان و فناور در پارک و مراکز رشد اقماری و وابسته به آن تلاش می کند.
رئیس پارک علم و فناوری با اشاره به راه اندازی کارخانه نوآوری در استان البرز گفت:  کارخانه نوآوری یکی از نیازهای اساسی استان البرز در حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوآورانه است که با حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری، تلاش پارک علم و فناوری البرز و همکاری خوب شهرداری و شورای شهر کرج و سایر دستگاه های علمی و اجرایی ظرف چند ماه های آینده به بهره برداری می رسد.
دکتر ربانی از پذیرش و حمایت بیش از 180 شرکت فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری البرز خبر داد و اعلام کرد: استان البرز به عنوان قطب صنعتی و فناوری کشور رتبه چهارم شرکت های دانش بنیان را از آن خود نموده که بسیاری از آن ها در پارک علم و فناوری البرز مستقر هستند.
وی به برگزاری تورهای فناوری و توسعه ساختارهای فناوری برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور در استان البرز توسط این پارک اشاره کرد و گفت: پارک علم و فناوری البرز با تعامل سازنده و خوب با دستگاه های مختلف علمی، فناوری و اجرایی استان بستر و اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی استان را فراهم و تقویت نموده است.
گفتنی است صدا و سیمای استان البرز همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه های مختلقی را با حضور مسئولان علمی، فناوری و اجرایی استان البرز در دست تولید و پخش دارد که تشریح دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز با حضور دکتر ربانی ریاست پارک نخستین برنامه از این ویژه برنامه ها بود.


 
نشانی مطلب در وبگاه پارک علم و فناوری البرز:
http://alborzstp.ir/find.php?item=1.212.1516.fa
برگشت به اصل مطلب