کسب رتبه برتر رویداد ملی شتاب طبری توسط پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۲ | 
کسب رتبه برتر رویداد ملی شتاب طبری توسط پارک علم و فناوری البرز
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز  ، نخستین رویداد ملی شتاب فناوری‌های تقاضامحور طبری در دانشگاه علمی کاربردی با حضور استاندار  ، امام جمعه ،رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، رئیس پارک علم و فناوری و رئیس بنیاد نخبگان مازندران، رؤسای دانشگاهها جامع علمی کاربردی و آزاد و ساییر مدیران استانی در مورخ30خرداد برگزار شد.
 دکترمحمدباقر لیمویی دبیر همایش رویداد ملی شتاب گفت: تعداد 135 طرح در این جشنواره شرکت کردند که 75 طرح تایید اولیه شد و 15 طرح نهایی برای داوری به کمیته ها و پنل های مختلف ارسال شد.
وی افزود: طرح های منتخب در سه گروه صنعتی با حضور داوران مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت پنج طرح برگزیده در جشنواره توسط هیات منتخب داوران انتخاب شدند.
در این همایش شرکت ستاره آریا نوین آیلین  از شرکتهای فناور و عضو پارک علم و فناوری البرز با طرح دستگاه کمپوست‌ساز در بین  طرح های ارسالی به دبیرخانه رویداد ملی شتاب ؛ به مرحله نهایی رسید و  طرح این شرکت بعنوان یکی از پنج طرح حائز رتبه‌های برتر شناخته شد. شایان ذکر است 5 طرح نهایی عبارتند از:
-شرکت الگوریتم هوشمند زیتون با طرح هوشمندسازی صنعتی بویلرهای چگالشی.
-شرکت زیست پویش سبزگستران کاسپین با طرح کود ارگانیک از زباله.
-شرکت دانش بنیان ستاره آریا نوین آیلین
-شرکت ابررایانه طبرستان با طرح نرم‌افزار تشخیص ارقام برنج.
-شرکت سپنتا پلیمر شریف با طرح تصفیه‌ساز شیرابه زباله
گفتنی است فناوری های تقاضا محور طبری با هدف احصاء نیازمندیهای فناوری  و با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شده است که طرح های مختلف از 8 استان برای 50 فناوری مورد نیاز صنایع واصل، و فناوری های برتر به سرمایه گذاران و صنایع معرفی می شوند.

دفعات مشاهده: 269 بار   |   دفعات چاپ: 40 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb