بازدید مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری البرز از پارک علم و فناوری قزوین

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲ | 
مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری البرز، از پارک علم و فناوری قزوین در روز سه شنبه مورخ 1/3/97 بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، به منظور هم اندیشی و هم افزایی و در راستای حمایت از شرکتهای فناور، مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری البرز ضمن بازدید از بخشهای مختلف پارک علم و فناوری استان البرز، با آقای دکتر گرجی رییس پارک علم فناوری قزوین دیدار نمودند و ضمن گزارشی از فعالیتهای پارک علم و فناوری البرز، از تجربیات آن پارک مطلع و بهره‌مند شدند.
در ادامه پس از برگزاری جلسات متعدد که در خصوص معرفی کلیات عملکرد پارک و مراکز و نیز معارفه همکاران آن پارک انجام شد، از واحدهای فناورِ مراکز رشد ، شرکتهای دانش بنیان ، نمایشگاه دایمی (که در سالن ساختمان استقرار شرکتها و و مراکز رشد ایجاد شده بود) و ... بازدید بعمل آمد و در حین این بازدید جلسات اختصاصی برای هریک از حوزه های فناوری همچون بخش‌های تجاری سازی، جذب و پذیرش ، استارتاپ‌ها و شتاب دهنده‌ها و بخش برگزاری رویدادهای کارآفرینی و روابط عمومی و امور بین الملل برگزارشد و مدیران و کارشناسان هریک از بخش های مذکور از تجربیات یکدیگر بهره‌مند شدند.
در پایان این بازدید مقرر شد تا هر دو طرف پارکهای علم و فناوری البرز و قزوین با یکدیگر تعاملات متقابل داشته باشند.
گفتنی است، تیم مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری البرز ، اواخر اردیبهشت ماه سال جاری از پارک علم و فناوری کرمانشاه نیز بازدید داشتند.

دفعات مشاهده: 634 بار   |   دفعات چاپ: 64 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb