ثبت اختراع "روغن قالب بتن" توسط یکی از شرکتهای عضو پارک البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۲۵ | 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران موفق به ثبت اختراع "روغن قالب بتن" گردید.
مهندس عنابت الله محرابی، جانشین مدیرعامل این شرکت در گفتگو با خبرنگار این پارک ضمن اشاره به سیاستهای این شرکت در واحد R&D جهت بهینه سازی محصولات تولیدی کارخانه بر آمادگی این شرکت برای حل مشکل ریزگرد کشور توسط مالچهای بیولوژیکی تاکید نمود. وی رقابتی بودن محصولات این شرکت را به لحاظ قیمت و کیفی با محصولات خارجی یادآور شد و حضور در بازارهای بین المللی را از دیگر سیاستهای این شرکت بر شمرد.
دکتر پور زارع مخترع و معاون تحقیق و توسعه شرکت نیز به غیر خورنده بودن و کمک به عمل آورری بتن را از ویژگیهای مهم این روغن قالب بر شمرد و با شاره به زیست تخریب پذیر بودن این روغن قالب افزود که این روغن قالب بر خلاف سایر روغن قالبهای موجود هیچگونه ضرری را متوجه محیط زیست نمی نماید. این محقق در خاتمه دریافت تاییده علمی ازپژوهشگاههای معتبر کشور برای این روغن را از دستاوردهای علمی واحد تحقیق و توسعه بر شمرد.
شایان ذکر است شرکت آبادگران به عنوان یک شرکت دانش بنیان صنعتی از شرکتهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز بوده که دارای مجوز گروه پژوهشی مصوبی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری میباشد و از شرکتهای موفق کشور در صادرات محسوب میگردد.


دفعات مشاهده: 520 بار   |   دفعات چاپ: 60 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb