روز جهانی کارگر در پارک البرز گرامی داشته شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۱ | 
به مناسبت 11 اردی‌بهشت، از کارگران پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی تقدیر بعمل آمد
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، رییس پارک علم و فناوری البرز  طی مراسمی از کارگران شاغل در پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی با اهداء تقدیرنامه ، قدردانی بعمل آورد.
دکتر عطاالله ربانی ضمن تبریک روز کارگر به همه کارگران بویژه کارگران استان البرز، به اهمیت کار و کارگر اشاره نمود و با تاکید به جایگاه کارگران در دین مبین اسلام و اینکه پیامبر نور و رحمت حضرت رسول اکرم بر دستان کارگر بوسه زده است، مسئولیت مدیران و کارگزاران در قبال این قشر زحمت کش را صدچندان می کند. 
وی همچنین تاکید نمود، محور و ستون اصلی تولید و کار و سرزندگی جامعه کارگران آن جامعه است به تلاش مضاعف کارگران در افزایش بهره وری و کیفیت خدمات و محصولات اشاره نمود و در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است مسئولیت این قشر عزیز دو چندان می باشد.
وی با تاکید به اینکه دولت تدبیر و امید و مجلس محترم شورای اسلامی در سال 97 بیشترین افزایش حقوق و دستمزد را به کارگران اختصاص داده اند، کارگران را به دقت و سرعت و کار و تلاش بیشتر دعوت نمود و برای آنان و میهن اسلامی و ملت شریف ایران و هم استانیهای عزیز آینده درخشانی را پیش بینی نمود. 


دفعات مشاهده: 591 بار   |   دفعات چاپ: 68 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb