معرفی اختراعات سبز کشورمان در شبکه WIPO Green

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۹ | 
بیژن نصیری اعظم، مدیر عامل شرکت نوفن حامی البرز، مستقر در پارک علم و فناوری البرز در جلسه ای با مسئولین ارشد شبکه سبز وایپو به بررسی و معرفی برخی از اخترعات دوستدار محیط زیست کشورمان پرداختند. در این جلسه که در تاریخ 24 فروردین ماه 1397 ساختمان اصلی سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO در شهر ژنو سوئیس برگزار شد مسئولین وایپو نیز به تشریح علمکرد این شبکه پرداختند.
گفتنی است شبکه سبز وایپو WIPO Green با راه ندازی یک بستر مجازی و با جمع آوری طیف وسیعی از فناوری ها و نقش آفرینان در زنجیره ارزش، به انتقال نوآوری ها و فناوری سبز در سطح بین المللی کمک می کند. این شبکه صاحبان فناوری های جدید را با افراد یا شرکت هایی که به دنبال بروز رسانی یا دسترسی به دیگر تکنولوژی های سبز و یا توزیع آن هستند، متصل می کند.
نصیری اعظم در طول این جلسه پیشنهاد برگزاری جلسات مجازی به منظور معرفی تکنولوژی ها و نیاز ها برای مخاطبان آن به منظور آشنایی کامل آنها با یکدیگر را به مسئولین WIPO Green ارائه داد که مورد استقبال قرار گرفت و در ادامه یکی از اختراعات شرکت های دانش بنیان استان البرز را که در خصوص کاهش مصرف انرژی در گلخانه ها بود معرفی کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه سبز وایپو WIPO Green میتوانید به وب سایت موسسه نوفن مراجعه نمایید:
https://goo.gl/7cn4iG


دفعات مشاهده: 698 بار   |   دفعات چاپ: 74 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb