ستاد حمایت از کالای ایرانی پارک علم و فناوری البرز تشکیل جلسه داد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۰ | 
اولین جلسه ستاد حمایت از کالای ایرانی پارک علم و فناوری البرز
اولین جلسه ستاد " حمایت از کالای ایرانی پارک علم و فناوری البرز " با حضور تعدادی از کارشناسان و 12 نفر از مدیران و نخبگان عضو شرکتهای دانش بنیان و فناور استان به ریاست سرپرست پارک علم و فناوری استان البرز روز یکشنبه تاریخ 19/1/1397 در سالن جلسات پارک البرز تشکیل شد.
دکتر عطااله ربانی، ضمن عرض خوش آمد به حاضرین و تبریک سال نو ، یاد آور شد : سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است بایستی تمام تلاش مدیران و کارگزاران در تحقق این هدف معطوف شود، وی همچنین اضافه نمود ما نیز در حوزه وظایف دستگاهی پارک علم و فناوری استان، گرد هم آمده ایم تا راهکارهای عملی حمایت از کالای ایرانی را بررسی و به ستاد استانی که به ریاست استاندار محترم البرز تشکیل شده است ارایه نماییم.
رییس پارک علم و فناوری البرز در بخشی از سخنانش به حساسیت عرصه کنونی کشورمان اشاره نمود و گفت:  نامگذاری امسال توسط معظم له در راستای نامگذاری سنوات گذشته صورت گرفته است و ابعاد مختلفی دارد و همه ما می‌دانیم که ایشان نامگذاری سالها را با هوشمندی اعلام می کنند و نامگذاری امسال در راستای نامگذاری سال گذشته " سال تولید و اشتغال" و سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.
وی همچنین گزارشی از مباحث جلسه اشتغال استان مبنی بر اینکه باور و دغدغه استاندار محترم البرز بر فعالیت بیشتر دستگاههای اجرایی جهت تحقق اهداف توسعه اشتغال پایدار استان بوده، به حاضرین ارایه نمود و اینکه تکالیف سنوات گذشته و سیاستهای اقتصاد مقاومتی همچنان به قوت خود باقی است.
 عضو کارگروه اشتغال استان همچنین یادآور شد که: با توجه به اینکه ستاد حمایت از کالای ایرانی در استانداری البرز به دستور آقای دکتر نجفی استاندار محترم البرز تشکیل شده است ما نیز در پارک علم و فناوری البرز بر آن شدیم تا در همان راستا ستاد دستگاهی پارک را تشکیل دهیم.
در ادامه جلسه حاضرین در خصوص موضوع جلسه "سال حمایت از کالای ایرانی" در سه دسته بندی اصلی ، 1) تکالیف مسئولین و رسانه ها، 2) تکالیف مردم و مصرف کنندگان، 3)  و تکالیف فناوران و تولید کنندگان و صاحبان صنایع، به طرح نظرات، پیشنهادات و مشکلات احتمالی پرداختند و مقرر شد دبیرخانه ستاد پارک موارد را جمع بندی و جهت طرح در ستاد استانی آماده نماید.
در حاشیه این جلسه از سامانه بازار مجازی ایتار( etar ) تولید یکی از شرکتهای عضو پارک البرز رونمایی و مورد بررسی حاضرین قرار گرفت و مقرر شد این سامانه بعد از تکمیل و اعمال موارد اصلاحی، جهت بارگذاری محصولات تولید کنندگان کالای ساخت استان در اختیار آنان قرار گیرد.


دفعات مشاهده: 641 بار   |   دفعات چاپ: 62 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb