نشست نخبگان البرزی با رئیس پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۵ | 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز،  بعد از ظهر چهارشنبه 12 مهرماه پارک علم و فناوری البرز میزبان رئیس و مدیران بنیاد نخبگان  و گروهی از نخبگان استان البرز بود.
در این نشست، مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع), یکی از مهمترین عوامل پیشرفت جامعه بشری را انتخاب مصلحت جمع نسبت به مصلحت فرد دانست و گفت: فرهنگ جمع گرایی و ترجیح مصلحت جامعه بر مصلحت فردی، فرهنگی است که از عاشورا به یادگار مانده است و امید است همه ما اجراکننده این فرهنگ در جامعه باشیم.
مهندس ربانی خدمت به نخبگان کشور را امری ارزشمند شمرد و افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای گسترش اقتصاد دانش بنیان و هدف گذاری های دولت محترم در توسعه کشور در این راستا، وظیفه تمامی سازمان های دولتی و مراکز علمی و تحقیقاتی همانند پارک ها، ایجاد بستر مناسب برای فعالیت نخبگان، متخصصان و فناوران کشور است تا بتوان با استفاده از سرمایه های علمی و دستاوردهای فناورانه آنان، مسیر رشد و توسعه اقتصاد دانش بنیان کشور را با سرعت بیشتری طی نمود.
دکتر جهان پناه رئیس بنیاد نخبگان استان البرز نیز هدف از این نشست را آشنایی بیشتر نخبگان استانی با پارک علم و فناوری البرز و اهداف و عملکرد آن عنوان کرد و افزود: همکاری نزدیک پارک علم و فناوری البرز و بنیاد نخبگان استان، کمک به گسترش همکاری نخبگان و شرکت های دانش بنیان با یکدیگر و به خصوص با بخش های دولتی می گردد و نتیجه اصلی آن تجاری سازی موفق و رشد و توسعه اقتصادی است.
در ادامه مهندس سعیدی مدیر اداره فنی و تخصصی پارک، به معرفی پارک علم و فناوری البرز و خدمات و حمایت های ارائه شده در پارک به نخبگان استانی پرداخت.
در پایان، نشست پرسش و پاسخی برگزار شد و مسئولین پارک به سوالات نخبگان در زمینه های مختلف اعم از سرمایه گذاری های خارجی، دارایی های نامشهود و اعتبار سنجی فناوری پاسخ دادند.

 

دفعات مشاهده: 854 بار   |   دفعات چاپ: 123 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb