توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز و برای مقابله با کرونا صورت گرفت؛تولید محصول ضدعفونی کننده با خاصیت ضد ویروس، ضد باکتری و ضد قار

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ | 
شرکت تولیدی - تحقیقاتی پرسا عضو پارک علم و فناوری البرز موفق شد ماده ضدعفونی ترکیبی بسیار کارآمد و ارزان قیمت تولید کند که خواص ضد ویروسی، ضد باکتری و ضد قارچی دارد و در مقایسه با سیار محصولات شیمیایی مثل الکل برای مقابله با کرونا بسیار اثربخش ترهست.
 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دکتر نجفی مدیرعامل شرکت  تولیدی - تحقیقاتی پرسا عضو پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: شرکت پرسا از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را بر اساس دیدگاه های جدید تولید محصولات در رسته های؛ دارویی، بهداشتی، مواد غذایی و صنعتی آغاز نمود اما با توجه به شرایط آحاد حال حاضر کشور در زمینه نیاز به محصولات بهداشتی برای مقابله با کرونا مدیران و کارشناسان این شرکت طی کار شبانه روزی و براساس تجارب ده ساله خود در زمینه تحقیق و توسعه محصولی را فرموله کردند که می تواند با یک دهم قیمت و اثربخشی بیشتر بسیاری از مشکلات بهداشتی را در بخش های مختلف برطرف نماید.
وی با اشاره به مشاوره ها و حمایت های پارک علم و فناوری البرز در این زمینه گفت: حضور در این پارک ما را با اولویت ها و نیاز های کشور در زمینه تحریم و سایر مشکلات و مسائل مثل کرونا بیش از پیش آشنا کرده است و در این راستا براساس نیازهای واقعی کشور اعم از رفع تحریم ها و رفع نیازهای بهداشتی و درمانی گام بر می داریم.
مدیرعامل شرکت با اعلام این که ظرفیت تولید روزانه 50 هزار بطری پانصد سی سی  درروز را داریم افزود: امیدواریم با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با توجه به مسئولیت ملی و انسانی گامی در راستای حل مشکلات مردم کشور که این روزها با نگرانی زندگی می کنند داشته باشیم.
وی درباره این محصول تولیدی توضیح داد:این محصول با کمترین عوارض و اثرات جانبی تولید شده و برای چندین روز خواص ضد عفونی خود را به نحو احسن حفظ نموده و نیازی به مصرف زیاد و تکرار مرتب نمی باشد.
نجفی با اشاره به اینکه یک تیم متخصص در مدت کم مامور تولید این محصول شد افزود: در این زمینه تجارب و تعامل با پارک علم و فناوری و مدیران و کارشناسان آن برای رسیدن به هدف بسیار موثر بود و از رئیس و مجموعه این پارک تشکر می نماییم.
گفتنی است شرکت  تولیدی - تحقیقاتی پرسا  35 نفر شاغل دارد و در طی قریب به ۵ سال گذشته به عنوان نوآور برتر استان البرز همواره در جشنواره های مختلف استانی و کشوری مورد تقدیر بوده است.


دفعات مشاهده: 100 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان البرز می باشد