نشست مشترک مسئولین پارک علم و فناوری البرز با نماینده محترم مردم ساوجبلاغ ، نظر آباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱۰ | 

در راستای توسعه علم و فناوری استان؛
نشست مشترک مسئولین پارک علم و فناوری البرز با نماینده محترم مردم ساوجبلاغ ، نظر آباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی

نشست مشترک رئیس  و مدیران پارک علم و فناوری البرز با نماینده محترم مردم ساوجبلاغ ، نظر آباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه دهم مهرماه  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، در نشستی که با حضور آقای دکتر بهمنی، نماینده محترم مردم ساوجبلاغ ، نظر آباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی و دکتر ربانی، رییس پارک علم و فناوری البرز و هیئت همراه برگزار شد، موضوعاتی در جهت توسعه علمی و فناوری استان و حمایت از فناوران با همکاری پارک علم و فناوری و سایر بخش ها و مجموعه های علمی و اجرایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ابتدای نشست عطااله ربانی، گزارشی از عملکرد پارک علم و فناوری البرز در زمینه بهبود وضعیت اشتغال و فروش محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور ، نقش شرکتهای فناور در مقابله با تحریم ها و تأمین نیازهای داخل، وضعیت شرکت های پذیرش و حمایت شده  توسط پارک ارائه کرد.
در ادامه ایشان به نتایج تفاهم نامه های اخیر پارک با سایر بخش های علمی ،دولتی و غیر دولتی استان اشاره  و با تاکید بر اینکه پارک البرز موفق شده ،  از ظرفیت های بخش های دولتی و خصوصی استان در جهت توسعه فعالیتهای فناورانه در قالب های ساختارهای فناوری استفاده نماید، گفت: برنامه های توسعه ای پارک البرز در استان البرز، نیازمند حمایت و همکاری تمامی بخش های دولتی و نگاه ویژه در بودجه این پارک می باشد.
دکتر بهمنی، نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های شرکت های فناور پارک و اشاره به روند توسعه ای فعالیت های پارک در سال های اخیر  به بهره گیری مناسب فناوران پارک البرز از فرصت تحریم ها تاکید کرد.
همچنین ایشان ، آمادگی کامل خود را جهت رفع مشکل فناوران،در جهت اخذ تسهیلات اعلام و افزود: با عنایت به وضعیت اعتبارات دولت ، توجه ویژه به استفاده از پتانسیل بخش خصوصی در جهت توسعه فضای کسب و کار جوانان مهم می باشد.
 ایشان امکان استفاده از ظرفیت های بلااستفاده سایر دستگاه ها بر اساس تکالیف قانونی فرصت مناسبی جهت بهره مندی حداکثری از فضاها و تجهیزات  بلااستفاده دولتی در استان البرز دانست
در پایان ایشان قول حمایت همه جانبه از فعالیت های پارک  مخصوصاً در افزایش بودجه سنواتی پارک هم در مرحله تهیه لایحه در دولت و هم تصویب در مجلس را دارند.
 
 


دفعات مشاهده: 83 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb