فصل جدید همکاری های پارک علم و فناوری البرز با دانشگاه پیام نور استان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۹ | 

فصل جدید همکاری های پارک علم و فناوری البرز با دانشگاه پیام نور استان 

فصل جدید همکاری های پارک علم و فناوری البرز با دانشگاه پیام نور استان
با عنایت به امضا توافقنامه بین طرفین و با هدف ایجاد ساختار فناوری در دانشگاه پیام نور استان البرز ، حمایت بیشتر و موثرتر از فناوران ، نخبگان و دانشجویان و تقویت همکاری های علمی و تخصصی و بهره‌گیری از امکانات، تجهیزات و ظرفیت های موجود،  نشست مشترک بین مسئولین پارک علم و فناوری البرز و دانشگاه پیام نور استان  ،  روز سه شنبه نهم مهرماه در محل دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دراین نشست که با حضور عطااله ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز و مدیران پارک و دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز و نیز دکتر گروسی رئیس دانشگاه پیام نور هشتگرد برگزار شد، زمینه های مختلف همکاری و تعامل مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با تاکید بر توسعه اشتغال و کارآفرینی از طریق توسعه فناوری، نوآوری و اقتصاد دانش بنیان گفت: توسعه آموزش عالی از طریق دانشگاه های دولتی و آزاد و پیام نور در حد مطلوبی در کشور پیش رفته  اما در کنار گسترش آموزش عالی موضوعات جدیدی اهمیت یافته که می توان به اشتغال و کارآفرینی فارغ التحصیلان دانشگاهی و توسعه ایده پردازی و ایجاد کسب و کار درسطح ملی اشاره کرد.
ایشان با تشریح بخشی از ظرفیت ها و توانمندی پارک علم و فناوری البرز یادآور شد: دانشگاه پیام نور در سطح کشور و همچنین استان البرز امکانات بسیار خوبی دارد و پارک علم و فناوری البرز آماده تعامل و همکاری با این دانشگاه و استقرار در آن است تا بتواند خدمات متنوع و مختلفی را برای دانشجویان، اساتید، فناوران و افراد خلاق و صاحب و ایده ارائه نماید.
رئیس پارک علم و فناوری البرز مدل ایجاد ساختار فناوری در دانشگاه پیام نور را مطرح نمود که با استقبال رئیس دانشگاه پیام نور و مدیران و معاونان مواجه شد.
دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز نیز در این نشست مشترک ضمن ارائه برخی از دستاوردهای دانشگاه گفت: دانشگاه پیام نور در استان البرز از نیروی انسانی و ظرفیت های فیزیکی بسیار بالایی برخوردار و آمادگی دارد با تعامل و همکاری پارک علم و فناوری البرز از این ظرفیت ها بیش از پیش استفاده کند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز به بهره گیری جوانان، دانشجویان ونخبگان و اعضای هیات علمی از ظرفیت های فیزیکی و همچنین آزمایشگاهی دانشگاه با حمایت پارک علم و فناوری البرز در قالب یک برنامه عملیاتی تاکید کرد.
 گفتنی است ایجاد ساختار فناوری در دانشگاه پیام نور استان البرز، راه اندازی مرکز نوآوری در دانشگاه پیام نور هشتگرد، بهره برداری از آزمایشگاه ها  و فضاهای فیزیکی بلا استفاده و از امکانات و ظرفیت های یکدیگر از بحث ها و موضوعات مورد توافق طرفین در این نشست بود.


 


دفعات مشاهده: 90 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb