با هدف آشنایی مدیران شرکت ها و واحدهای فناور و دانش بنیان؛ کارگاه آموزشی آشنایی با کسب و کارهای دانش بنیان توسط پارک علم و فناوری برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۱۰ | 
با هدف آشنایی مدیران شرکت ها و واحدهای فناور و دانش بنیان؛
کارگاه آموزشی آشنایی با کسب و کارهای دانش بنیان توسط پارک علم و فناوری برگزار شد
کارگاه آموزشی آشنایی با کسب و کارهای دانش بنیان  با تاکید بر موسسات و شرکت های دانش بنیان با تدریس دکتر مسعود منشدی مدرس و مشاور حقوقی پارک توسط پارک علم و فناوری روز یکشنبه 10 شهریور ماه در مجمتع میلاد خانه استارتاپ کرج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، شرکت کنندگان در این کارگاه با قوانین و مقررات صدور چک، ظرفیت ها و کارکردهای انواع کسب و کارهای دانش بنیان ، آین نگارش انواع قرار دادها، بسترهای قانونی شرکت های دانش بنیان، مسئولیت های قانونی اشخاص حقیقی و حقوقی، آشنایی با تشکیلات قضایی و حقوقی و نحوه دفاع فرد از خود آشنا شدند. 
همچنین آنها آموختند که انواع معاملات تجاری کدام است و کسانی که به معاملات تجاری می پردازند چه وظیفه ای دارند؟
براساس این گزارش شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی چهار ساعته همچنین با وظایف و تکالیف فعالان تجاری در قانون تجارت، اصول و قواعد عمومی قراردادهای تجاری، اسناد تجاری و تضامین آشنا شدند.
این کارگاه تخصصی 10 شهریور ماه  توسط  پارک علم و فناوری البرز در خانه استارت آپ کرج برگزار شد و مدیران شرکت ها و واحدهای فناور و دانش بنیان و علاقمندان به راه اندازی کسب و کار در آن شرکت کردند.
پارک علم و فناوری البرز با پذیرش و حمایت بیش از 160 شرکت دانش بنیان و فناور نقش مهمی در حمایت از فناوران، دانشگران و حمایت از کسب و کارهای نوپا دارد و با برگزاری دوره های آموزشی برای توانمندسازی جامعه هدف خود تلاش می نماید.
دفعات مشاهده: 77 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb