براساس بیانات مقام معظم رهبری تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۲ | 

براساس بیانات مقام معظم رهبری تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هر گونه کوتاهی از سوی مدیران در راستای ارتباط با مردم و عدم اقدام برای کسب رضایتمندی آنها را بر نمی تابم.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای اداری استان که روز پنجشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد گذشته، سالروز ورود آزادگان به میهن و ولادت امام موسی کاظم (ع) افزود: هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر بر تمامی دولتمردان و مردم ایران اسلامی گرامی باد.
وی ادامه داد: مناسبت های پیش رو تحت عنوان هفته مساجد و اجتماع بزرگ اربعین نیز با اهتمام ویژه ای دنبال و برگزار خواهد شد.
*براساس بیانات مقام معظم رهبری تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند
شهبازی با اشاره به ملاقات هیات وزیران با مقام معظم رهبری، گفت: در این دیدار چند کلیدواژه مهم از سوی ایشان بیان شد که می توان مهمترین آنها را جمله "دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند" بیان کرد، همچنین اشاره شد که چهل سال دوم انقلاب بهتر از گذشته خواهد بود و اینکه تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند، مورد اشاره قرار گرفت.
*رییس جمهور، وفاق و همدلی را رمز به زانو درآوردن استکبار جهانی می داند
وی به صحبت های رییس جمهور نیز در این دیدار اشاره کرد و افزود: دکتر روحانی وفاق و همدلی را رمز به زانو دراوردن استکبار دانسته و بر این باور است که به زودی از تحریم ها عبور کرده و مردم به آرامش بیشتری خواهند رسید.
استاندار البرز با بیان اینکه البرز رنگین کمانی از اقوام ایرانی است که در نهایت صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند، اضافه کرد: در شرایط کنونی وحدت و همدلی بین تمامی مسئولان 3 قوه کشور حاکم است و این امر در البرز به صورت ویژه تری با همدلی و هماهنگی بین نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار و نمایندگان مردم و همه نهادهای حاکمیتی  نمود دارد که امید است خروجی آن رونق، توسعه و پیشرفت استان باشد.
وی با اشاره به پروژه های هفته دولت  و قدردانی از حضور موثر بخش خصوصی در البرز، گفت: در سال 97 ارزش اعتباری پروژه هایی که مورد بهره برداری از سوی بخش خصوصی قرار گرفت هزار و 100 میلیارد تومان بوده که این رقم امسال به بیش از 2هزار و 600 میلیارد تومان رسید.
*رشد سرمایه گذاری در البرز مبین رونق تولید و ارتقا امنیت است
شهبازی افزود: رشد سرمایه گذاری و افزایش مشارکت بخش خصوصی در البرز مبین این امر است که در البرز بواسطه وجود همدلی و اتحاد بین مسئولان و ایجاد بسترهای امن و همچنین افزایش نقش تسهیل گری دولت، فضا برای رونق تولید و اقتصاد فراهم شده است.
وی با اشاره به نامگذاری هفته دولت عنوان کرد: شهیدان رجایی و باهنر از بطن جامعه و از جنس مردم بودند که مصداق بارز کار را به منصه ظهور گذاشتند.
استاندار البرز گفت: در آن دوران نیز افرادی به ظاهر نزدیک به دولت و نظام با تزویر و ریا رسوخ کرده بودند که حادثه عظیمی برای مردم و دولت بوجود آوردند و در این برهه نیز استکبار جهانی با هجمه های تبلیغاتی و روانی درصدد ترور شخصیت خانواده نظام هستند که حافظان انقلاب با هوشمندی پاسدار ارزش های دفاع مقدس و چهل ساله انقلاب اسلامی هستند.
*عملیات اجرایی پست برق 400 کیلوولتی البرز آغاز می شود
وی افزود: بر اساس منویات مقام معظم رهبری در سال رونق تولید قرار داریم و خود را موظف به اجرای این فرامین هستیم.
شهبازی با بیان اینکه تیم اقتصادی البرز بسیار پای کار و قوی حضور دارد، ادامه داد: در هفته دولت امسال اولین پست برق 400 کیلوولتی در باغستان کلنگ زنی می شود همچنین لکه صنعتی داشلیجه با پیگیری های صورت گرفته به ناحیه صنعتی تبدیل می شود تا 48 واحد مستقر در آن از تسهیلات و امکان توسعه برخوردار شوند.
*رفع ممنوعیت شعاع 120 کیلومتری برای البرز در مراحل پایانی قرار دارد
وی گفت: رفع ممنوعیت شعاع 120 کیلومتری برای البرز نیز در مراحل پایانی قرار دارد که با این امکان تحول بزرگی در حوزه تولید و اشتغال البرز رقم می خورد.
استاندار البرز افزود: ایجاد بسترهای اشتغال از دیگر اقدامات مهمی است که در دستور برنامه های استان قرار دارد چراکه به جد درصدد کاهش نرخ بیکاری و تحقق تعهد ایجاد 40 هزار اشتغال برای سال 98 هستیم چراکه از محل اعتبارات دستگاه ها و تبصره 18 پیش بینی های لازم صورت گرفته است.
*نرخ بیکاری البرز در بهار 98 نسبت به مدت مشابه سال قبل 1.6 درصد کاهش یافته است
وی با اشاره به اینکه نرخ بیکاری البرز در بهار 98 نسبت به مدت مشابه سال قبل 1.6 درصد کاهش یافته است، اضافه کرد: ارتقا امنیت در البرز از دیگر تدابیری است که با همراهی تمامی مسئولان مربوطه درصدد تحقق آن هستیم.
شهبازی گفت: از معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری انتظار می رود که برنامه محور در راستای کاهش آسیب اجتماعی و معضلات ناشی از آن اقدام کند.
وی با تاکید بر ضرورت اتخاذ تدابیر لازم در جهت کسب رضایتمندی مردم افزود: بر این اساس تمامی مدیران و مسئولان استان باید دیدارهای چهره به چهره با مردم را در برنامه هفتگی خود قرار دهند تا از نزدیک با مشکلات بطن جامعه آشنا شوند تا در راستای رفع مشکلات و موانع اقدام اساسی کنند. رسانه ها، تشکل های اجتماعی و سیاسی باید این روند را مورد نظارت قرار دهند.
*مدیران در دیدار چهره به چهره با مردم و کسب رضایتمندی آنها کوتاهی نکنند
استاندار البرز خاطرنشان کرد: هر گونه کوتاهی از سوی مدیران در راستای ارتباط با مردم و عدم اقدام برای کسب رضایتمندی آنها را بر نمی تابم.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: باید با وحدت و همدلی در استان بستر مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنیم و نسبت به برگزاری انتخاباتی سالم، امن و پرشور تمهیدات لازم را داشته باشیم.
*با رعایت اصل بی طرفی بستر برگزاری انتخاباتی امن، سالم و پرشور را فراهم می کنیم
شهبازی افزود: در انتخابات بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید و مطالبه مردم، اصل بی طرفی را رعایت خواهیم کرد و بستر حضور تمامی کاندیداهای قانونی و اقشار مختلف مردم را فراهم می کنیم.
*رسانه های البرز در جهت امیدافزایی به جامعه و انعکاس دستاوردهای نظام فعالیت می کنند
وی با قدردانی از حضور منصفانه و موثر رسانه های استان در راستای امیدافزایی به جامعه و انعکاس دستاوردهای نظام به افکار عمومی، اضافه کرد: از مدیران استان خواسته شد که از شکایات خود علیه اصحاب رسانه صرفه نظر کرده و از ظرفیت رسانه برای اطلاع رسانی درست و دقیق به مردم بهره برداری کنند.
استاندار البرز با تاکید بر اینکه مسئولان باید پاسخگو باشند، گفت: اصحاب رسانه البرز بسیار هوشمند و همراه هستند و هرگز به دنبال ریختن آبروی افراد نیستند بنابراین باید بیشتر بدنبال تعامل دوسویه بین مسئولان و رسانه باشیم.
*دانشگاه خوارزمی مامور به افکار سنجی درخصوص میزان رضایتمندی مردم از خدمات رسانی دستگاه های اجرایی شد
وی افزود:  از رییس دانشگاه خوارزمی بعنوان متولی کارگروه پژوهش استان درخواست می شود که با هدف افکار سنجی، میزان رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه های اجرایی البرز را از هفته آینده در نقاط مختلف استان آغاز کنند.
*البرز حائز رتبه یازدهم کشور در رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه های اجرایی است
شهبازی ادامه داد: استان تازه تاسیس البرز که در مرحله نخست دولت سازی و نهادسازی قرار دارد، بر اساس آمارهای احصا شده بین 31 استان کشور رتبه یازدهم در رضاتمندی مردم در عملکرد دستگاه ها را دارد.
*به جد درصدد ایجاد بسترهای نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت مردم البرز هستیم
وی با تقدیر از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان، گفت: با رایزنی های صورت گرفته با همراهی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی درصدد هستیم که باشگاه سایپا را به البرز بازگردانیم همچنین تکمیل ورزشگاه 6500 نفری انقلاب کرج در مراحل نهایی قرار دارد از جمله اقداماتی است که بتوانیم اسباب نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت مردم را فراهم کنیم.
*اداره اراضی هزار هکتاری باغستان کرج در جهت توسعه گردشگری البرز به شهرداری کرج محول شد
استاندار البرز افزود: در راستای توسعه گردشگری و فضای سبز البرز مقرر شد که تحویل اراضی یک هزار هکتاری باغستان با حفظ مالکیت دولت به شهرداری صورت گیرد و  تا ۱۵ شهریورماه امسال  شهرداری کرج نسبت به ارائه طرح خود به کارگروه های مرتبط استانی اقدام کند.
*البرز به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است
وی اضافه کرد: اکنون البرز به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده که بیش از پیش با وفاق و همدلی درصدد شکوفایی همه جانبه البرز هستیم.
*به تبعیت از سیاست های دولت تدبیر و امید با اهتمام ویژه ای به اجرای فرامین مقام معظم رهبری می پردازیم
شهبازی گفت: امید است توفیق یابیم به تبعیت از دولت تدبیر و امید در جهت اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال با عنوان رونق تولید اقدام کنیم.


دفعات مشاهده: 70 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb