بازدید معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات کشور از یک شرکت دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۱۳ | 

در راستای حمایت و خرید محصولات تولیدی یک شرکت دانش بنیان؛
بازدید معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات کشور از یک شرکت دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز

دکتر علیمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات کشور با حضور در پارک علم و فناوری البرز با دکتر ربانی رئیس این پارک دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، صبح روز شنبه 12 مردادماه ، دکتر سرافرازی  با ظرفیت ها و دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز در بخش کشاورزی  آشنا شد و همچنین از یک شرکت دانش بنیان، فناور و تولیدی طبیعت دوست مستقر در این پارک بازدید و برای خرید محصولات این شرکت دانش بنیان تولیدی در بخش کشاورزی با مدیران و کارشناسان این شرکت رایزنی کرد.
براساس این گزارش، مهندس رسول رمضانی با اعلام این خبر گفت: شرکت فرآورده های طبیعت دوست نیکان مستقر در پارک علم و فناوری البرزتوانسته  9 فرومون های جلب کننده آفات را تولید نموده و توانسته با وجود تحریم های ظالمانه بازاریابی و فروش این محصولات به کشورهای منطقه را آغاز نماید.
وی با اشاره به اینکه هر گونه گیاهی یک نوع فرومون آفت مخصوص به خود را دارد گفت: در این شرکت مستقر در پارک علم و فناوری البرز موفق شدیم مجوز ۹ نوع فرومون جنسی برای مقابله با آفات در گیاهان را تولید و مجوزهای مربوطه را از سازمان اصلاح نباتات کشور اخذ نماییم. همچنین باید اعلام کنم قیمت محصولات ما نصف محصولات مشابه خارجی و در بعضی مواقع یک سوم مشابه خارجی می باشد و از لحاظ کیفیت از نوع خارجی آن بالاتر است.
وی با اشاره به اینکه  شرکت طبیعت دوست نیکان است که از سال ۱۳۹۲،تاسیس شده و از سال ۱۳۹۳ دانش بنیان تولیدی گردیده است  گفت: نخستین محموله تولیدی این شرکت به کشور افغانستان صادر شده و بازاریابی فروش آن در سایر کشورهای منطقه در شرایط عقد قرار داد و فروش قرار دارد.
حضور مسئولان برای حمایت از تولیدات و محصولات داخلی بویژه در حوزه دانش بنیان نوید روزهای خوش را می دهد.


ikluil
 


دفعات مشاهده: 46 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb