کارگاه انتقال تجربه در حوزه نظارت و ارزیابی حرفه ای در پارک علم و فناوری البرز برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۱ | 

در راستای هم افزایی و انتقال تجربیات و موفقیت ها ؛
کارگاه انتقال تجربه در حوزه نظارت و ارزیابی حرفه ای در پارک علم و فناوری البرز برگزار شد 

کارگاه آموزشی آشنایی نظارت و ارزیابی حرفه ای  بر واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد و پارک های علم و فناوری باهدف انتقال تجربه بین پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری کشور روز  سه شنبه اول مرداد ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ،در این کارگاه که با هدف انتقال تجربه و تعامل بیشتر واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری البرز برگزار شد مهندس سید سجاد سادات رسول به بررسی شیوه ارتباط و تعامل شرکت های کوچک و فناور با یک شرکت مادر تخصصی و معرفی ضمانت های اجرایی نظارت و ارزیابی واحدها، مزایا برای واحدها، مزایا برای پارک و مراکز رشد و شبیه سازی انجام فرایند در کارگاه براساس پیاده سازی یک مدل ارزیابی از یک شرکت مجازی پرداخت.
همچنین در این کارگاه آموزشی فرایند نظارت و ارزیابی واحدهای فناور پارک علم و فناوری البرز تشریح شد و شرکت کنندگان با امتیاز بندی، گریدبندی، ارزیابی دوره هاو ... آشنا شدند.
براساس این گزارش در ادامه این کارگاه تخصصی تجارب نظارت و ارزیابی پارک علم و فناوری خراسان رضوی توسط مهندس سید مهدی مظلوم زاده ارائه گردید و تاریخچه شیوه ارزیابی شرکت ها در این پارک و متدولوژی ارزیابی و شیوه ارزیابی شرکت ها مبتنی بر مدل IRAM IT  برای حاضران ارائه و مرور گردید.
بخش سوم این کارگاه تخصصی به انتقال تجربه و ارزیابی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اختصاص داشتکه توسط امیر ضیایی مهرجردی ارائه شد.
وی در این ارائه تجربه به ارزیابی واحدهای فناور متقاضی پذیرش در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران پرداخت و گفت: این کار براساس ارزیابی هسته های پیش رشد، شرکت های رشدی، و شرکت های پسارشدی صورت گرفته است.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز برای توانمندسازی جامعه هدف خود برنامه های آموزشی متنوعی را طراحی و در دست اجرا دارد.
این کارگاه روز سه شنبه اول مردادماه در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری البرز و با حضور مسئولان و مدیران و کارشناسان پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری کشور برگزار شد.

 


دفعات مشاهده: 171 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb