بازدید دکتر جهانگیری از غرفه پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۱ | 

بازدید دکتر جهانگیری از غرفه پارک علم و فناوری البرز 

دکتر جهانگیری از غرفه پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری استان البرز روز  سه شنبه 1 مرداد ماه بازدید و استقبال نمود.
دکتر عطاء اله ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز، در این بازدید با اشاره به تحریم های کشورهای غربی برای شرکت های داخلی گفت: پارک علم و فناوری البرز و شرکت های فناور و دانش بنیان آن توانمندی های بسیار خوبی کسب کرده اند و آمادگی دارند به هر نوع نیاز و محصول مورد نیاز این شرکت ها پاسخ دهند و آن ها را تولید نمایند.

رئیس پارک علم و فناوری البرز در  بازدید دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور  که با همراهی دکترشهبازی استاندار البرز و هیئت همراه از غرفه پارک علم و فناوری البرز انجام شد، برخی از فعالیت ها و توانمندی های شرکت های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز را  در حوزه کشاورزی و گیاهان دارویی از جمله درمان الزایمر توسط تولیدات پژوهشکده گیاهان دارویی  بیان نمود.
وی در ادامه گفت : فعالیت گسترده شرکت های دانش بنیان در حمایت از چرخه تولید داخل قادر به مقابله با تحریم ها می باشد.
بر اساس این گزارش با  افتتاح شرکت پرورش و تکثیر ماهی البرز کاسپین، بهره برداری از این مجمتع در کرج در مساحتی حدود 13 هزار و 300 مترمربع و تولید 15 میلیون قطعه بچه ماهی و 300 تن در سال آغاز شد.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز در قطب علم و فناوری کشور یعنی در استان البرز از پارک های موثر در حوزه تولید و مدیریت فناوری درکشور است و در این رویداد پارک به همراه تعدادی زیادی از شرکتهای فناور و دانش بنیان در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی و گیاهان دارویی حضور ویژه داشتند و توانستند فناوری های و محصولات فناورانه خود را در معرض  دید بازدید کنندگان قرار دهند.
معاون اول رئیس جمهور در بازدید از توانمندی استان البرز:
پارک های علم و فناوری استان البرز فرصت های خوبی برای توسعه فراهم کرده اند
 معاون اول رئیس جمهور در پایان بازدید ازنمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری استان البرز با اشاره به اینکه در استان البرز پارک  علم و فناوری خوب و توانمندی شکل گرفته اند یادآور شد: پارک های علم و فناوری البرز فرصت ها و توانمندی های خوبی برای توسعه فراهم کرده اند که باید با اقدامات مکمل زمینه را برای نقش آفرینی بیشتر آن ها در توسعه استان و کشو فراهم کنیم.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور در سخنانی با ابراز خرسندی از این که بار دیگر در استان البرز مهم و استراتژیک البرز حضور یافته است گفت: استان البرز به معنا و مفهوم واقعی به ایران کوچک شهرت یافته و این استان دستاوردها، تجارب و ظرفیت خوبی دارد تا بتوانیم با مطالعه مدلها و روندهای توسعه اجتماعی و صنعتی و پیامدهای آن، تجارب حاصله را با اعتماد و اطمینان بالا به استان های مختلف و کل کشور تعمیم و تسری بدهیم. 

کلیدواژه ها: دکتر جهانگیری |


دفعات مشاهده: 176 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb