برگزاری کارگاه آموزشی "آشنایی با قوانین و مهارت های کسب و کار دانش بنیان " توسط پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۲۰ | 

برگزاری کارگاه اموزشی "آشنایی با قوانین و مهارت های کسب و کار دانش بنیان " توسط پارک علم و فناوری البرز

اولین دوره آموزشی مشترک فی مابین مؤسسه تحقیقات خاک و آب و پارک علم و فناوری البرز با عنوان آشنایی با قوانین و مهارت های کسب و کار دانش بنیان روز سه شنبه 18 تیر ماه در سالن اجتماعات مؤسسه تحقیقات خاک و آب برگزار شد.
به گزاش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ،در ابتدای این مراسم آقای دکتر علیرضا فلاح رییس مرکز رشد تخصصی واحدهای فناور خاک و آب ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین به معرفی مرکز رشد و اهم اقدامات انجام شده از بدو تأسیس تاکنون پرداخت.
 
در ادامه آقای مهندس شفیعی مدیر آموزش پارک علم و فناوری البرز به معرفی پارک و همکاری های مشترک با مرکز رشد اشاره داشت. سپس آقای دکتر مسعود منشدی مشاور حقوقی پارک علم و فناوری  البرز در خصوص قوانین و مهارت های کسب و کار دانش بنیان از جمله مقررات صدور چک، کارگروه ها و ظرفیت های انواع شرکت های تجاری، آیین نگارش و شیوه تدوین و تنظیم انواع قراردادها، بسترهای قانونی شرکت های دانش بنیان، مسئولیت های قانونی اشخاص حقیقی و حقوقی آشنایی با تشکیلات قضایی و دادگستری و نحوه مراجعه به آن ها و دفاع از خود، توضیحات مبسوطی را ارائه دادند.
شایان ذکر است در این دوره علاوه بر اعضای هیئت علمی، محققان و کارکنان مؤسسه، دانشجویان، مخترعین و نمایندگان از شرکت های بخش خصوصی نیز حضور داشتند.
 


دفعات مشاهده: 137 بار   |   دفعات چاپ: 25 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb