توسعه اکوسیستم کارآفرینی از طریق ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در استان البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۲۵ | 

توسعه اکوسیستم کارآفرینی از طریق ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در استان البرز

معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در بازدید از پارک علم و فناوری البرز  با اشاره به اینکه ایده ایجاد صندوق پژوهش و فناوری یک ضرورت برای استان البرز است گفت: از ایجاد صندوق پژوهش و فناوری استان توسط پارک علم و فناوری البرز حمایت می کنیم.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز دکتر پیمان صالحی معاون نوآوری تجاری سازی معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در بازدید از پارک علم و فناوری البرز یکی از ماموریت های مهم معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری را حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور اعلام و خاطرنشان کرد: در این راستا راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری استان البرز یک ضرورت است که پارک علم و فناوری البرز متولی راه اندازی آن است.


این مقام معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری با تمجید از فعالیت های پارک علم و فناوری البرز و شرکت های مستقر در این پارک اظهار داشت: از فعالیت های پارک علم و فناوری البرز چه در زمینه تامین زیرساخت ها و چه در زمینه فضای استقرار حمایت می کنیم.
صالحی  با تاکید بر تکمیل زنجیره اکوسیستم کارآفرینی استان البرز یادآور شد: راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری یک ضرورت برای استان هاست و تلاش می کنیم این صندوق در استان البرز با مشارکت 51 درصدی بخش خصوصی و 49 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری شکل بگیرد.
 

دفعات مشاهده: 452 بار   |   دفعات چاپ: 109 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان البرز می باشد