چهار درصد شرکت های دانش بنیان کشور درالبرز فعالیت دارند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۲۲ | 

چهار درصد شرکت های دانش بنیان کشور درالبرز فعالیت دارند

رئیس پارک علم و فناوری  البرز گفت: چهار درصد شرکت های دانش بنیان کشور دراین استان فعالیت دارند
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز به نقل از پایگاه خبری ایرنا ، عطاء الله ربانی روز چهارشنبه درنشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز با حضور معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در کرج افزود: سرعت رشد شرکت های دانش بنیان البرز درمقایسه با سایراستان ها چشمگیر است و استقبال خوبی را دراین حوزه را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: مجموعه شرکت های دانش بنیان البرز سال گذشته چهارهزار و 40میلیارد ریال فروش داشتند که این میزان فروش به جز میزان فروشی است که شرکت های صنعتی دانش بنیان بزرگ دراستان البرز داشته اند.
ربانی گفت: اکنون در پارک علم و فناوری حدود 150 شرکت دانش بنیان فعالیت دارند که زمینه اشتغال را برای بیش از  850 نفر فراهم کرده اند .
وی اضافه کرد: در بحث عملکرد پارک علم و فناوری از محل تبصره 18 قانون بودجه درسال 97 باید به این نکته توجه داشت که از 2 هزار و 75 شغلی که تعهد داشتیم  حدود 1350 شغل ایجاد شده است.
ربانی اظهارداشت:حدود 25میلیارد ریال برای برگزاری نمایشگاه ها تسهیلات اختصاص یافت اختصاص یافت که تمام تلاش برای استفاده از این فرصت با برنامه ریزی انجام شد.
دراستان البرز حدود 170 شرکت دانش بنیان فعال است که ببش از 150 شرکت در پارک علم و فناوری مورد پذیرش و حمایت قرار گرفته اند.

دفعات مشاهده: 513 بار   |   دفعات چاپ: 157 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان البرز می باشد