بازدید دکتر ستاری از پارک علم و فناوری البرز و رونمایی از دو طرح فناورانه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۷ | 

بازدید دکتر ستاری از پارک علم و فناوری البرز و رونمایی از دو طرح فناورانه

دکتر سورنا ستاری معاون علم و فناوری ریاست جمهوری به همراه دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی و دکتر شهبازی استاندار البرز از پارک علم و فناوری البرز و نمایشگاه دستاوردهای شرکت های  دانش بنیان و فناور این پارک روز سه شنبه 17 اردیبهشت ماه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز دکتر ستاری معاون علم و فناوری ریاست جمهوری به همراه دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی و هیات همراه در این بازدید همچنین از دو طرح شاخص پارک علم و فناوری البرز در زمینه کشاورزی و صنعتی رونمایی کرد.
معاون علم و فناوری ریاست جمهوری در این بازید در سخنان کوتاهی با اشاره به دستاوردهای خوب پارک علم و فناوری البرز گفت: پارک علم و فناوری البرز در استان صنعتی البرز ظرفیت های بسیاری دارد و باید از ظرفیت های بخش خصوصی برای توانمند کردن خود و شرکت های دانش بنیان و فناور استفاده نماید.
در این بازدید که به همراه دکتر طیبی رییس و دکتر بیجندی رییس سازمان ستفا صورت گرفت مدیران شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز مشکلات و مسائل خود را با دکتر ستاری مطرح کردند.
در ابتدای این بازدید دکتر عطا اله ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز دستاوردهای این پارک را در حوزه دانش بنیان بیان و یادآور شد: پارک علم و فناوری البرز با محدودیت های فضای فیزیکی و بودجه ای بیش از ۱۵۰ شرکت را در فضای محدود خود مستقر و حمایت نموده است.
وی با اشاره به موقعیت علمی و صنعتی استان البرز، این استان را در زمینه شرکت های دانش بنیان رتبه چهارم ذکر کردو خواستار حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری نقش آفرینی این پارک در جذب و پذیرش و استقرار و حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور شد.
وی بر توانمندی پارک علم و فناوری البرز در زمینه ایفای نقش موثرتر در سال رونق تولید تاکید نمود و یادآور شد:  انتظار این است حمابت های لازم در بعد استانی و کشوری از این پارک بیش از گذشته صورت بگیرد.
دکتر ستاری و هیات همراه همچنین از بخش های مختلف پارک علم و فناوری البرز  نیز بازدید کردند.
 
کلیدواژه ها: بازدید دکتر ستاری از پارک علم و فناوری البرز |


دفعات مشاهده: 113 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb