همکاری پارک علم و فناوری البرز و دانشگاه خوارزمی برای توسعه رویدادهای کارآفرینی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۵ | 

همکاری پارک علم و فناوری البرز و دانشگاه خوارزمی برای توسعه رویدادهای کارآفرینی

پارک علم و فناوری البرز و دانشگاه خوارزمی برای توسعه رویدادهای کارآفرینی در قالب رویدادهای کارآفرینی "سقوط به دره" همکاری می کنند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دومین برنامه از سلسله رویدادهای کارآفرینی "سقوط به دره" با همکاری مرکز رشد پارک علم و فناوری البرز و دانشگاه خوارزمی روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه برگزار شد. 

 
مهندس خشایار خوش آرای مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری البرز در این زمینه گفت: در این رویداد پرشور کارآفرینی، سید جلال حسینی خواه بنیانگذار و مدیرعامل مجموعه مارال چرم به ارائه تجربیات کارآفرینانه خود پرداخت و ماجرای زندگی خود را که از 17 سالگی دست به کارهای کارآفرینانه زده بود به دانشجویان و اساتید ارائه نمود که با استقبال بسیار دانشجویان و فارغ التحصیلان مواجه شد.
بنیانگذار مارال چرم از شروع کار تا سختی ها و آینده نگری کسب و کار خود در رویداد صحبت نمود و با شرح بخشی از رخدادهای گذشته خود گفت: از 17 سالگی درش و مشق را رها کردم و از همدان به تهران آمدم و با کار در یک کارگاه دوزندگی موفق شدم در 21 سالگی خودم کارگاه دایر کنم و به تولید محصولات چرمی بپردازم.

 
وی با تاکید بر اینکه دانشجویان می توانند با شناسایی فرصت ها، کار تیمی و ایده مناسب به ایجاد کسب و کار بپردازند گفت: من از 21 سالگی به صادرات روی آوردم و در حال حاضر در لندن و ژنو به ارائه محصولات و بازاریابی برای تولیدات در اروپا اقدام نموده ام.
در پایان این رویداد دانشجویان و فارغ التحصیلان سوالات خود را بیان کردند و این کارآفرین به سوالات حاضران پاسخ گفت .
همچنین دو نفر از مدیران شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز محصولات خود را به مدیرعامل مارال چرم ارائه نمودند که با استقبال وی برای خرید این محصولات مواجه شد که می تواند به تجاری سازی محصولات آنها بسیار کمک کند.
گفتنی است این رویدادها به طور دوره ای و هر سه ماه یکبار با همکاری  پارک علم و فناوری البرز و دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.

 

دفعات مشاهده: 63 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb