پروژه‌های شهری بدون پیوست پژوهشی اجرا نشود

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۴ | 

پروژه‌های شهری بدون پیوست پژوهشی اجرا نشود

رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پژوهش یک کار حرفه‌ای است و قطعا شهرداری و شورای شهر کرج برای پیشبرد پروژه‌های شهری به همکاری مراکزی چون پارک علم و فناوری نیازدارد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، سارا دشتگرد در حاشیه بازدید از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری البرز با اشاره به اینکه در بودجه سال جاری شهرداری کرج، سهم پژوهش نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است، افزود: در گذشته پژوهش‌هایی در حوزه مدیریت شهری صورت میگرفته اما امروز پژوهش‌ها متناسب با نیازهای کاربردی انجام می‌شود.
وی با اشاره به نهایی شدن لوایح اولویتهای پژوهشی حوزه مدیریت شهری، افزود: شورای شهر و مجموعه مدیریت شهری برای توسعه پژوهش، به مراکز علمی مختلف از جمله پارک علم و فناوری اعلام آمادگی کرده تا با انعقاد تفاهم نامه‌ همکاری‌های مشترکشان را هدفمندتر دنبال کنند.
این عضو شورا با تاکید براینکه هدف این است که کار علمی و پژوهشی را با مراکز علمی انجام دهیم و خودسرانه عمل نکنیم، گفت: پژوهش یک کار حرفه‌ای است و قطعا شهرداری و شورای شهر کرج برای پیشبرد پروژه‌های شهری به همکاری مراکزی چون پارک علم و فناوری نیازدارد.
رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج در پایان گفت: هدف این است که قبل از اجرای پروژه‌های مدیریت شهری کار مطالعاتی صورت بگیرد، معایب و مزایا مشخص شود و پس از بررسی‌های پژوهشی فعالیت ها را آغاز کنیم که در این مسیر قطعا پارک علم و فناوری می‌تواند روشنی بخش مسیر باشد.

 

 

دفعات مشاهده: 61 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb