پارک علم و فناوری البرز؛ ظرفیتی برای حل معضلات شهری

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۴ | 

 پارک علم و فناوری البرز؛ ظرفیتی برای حل معضلات شهری

شهردار کرج گفت: استفاده از پتانسیل واحدهای فناور و دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز می‌تواند راهگشای حل بسیاری از معضلات شهری باشد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، علی‌اصغر کمالی‌زاده، 14 اردیبهشت در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری البرز، اظهارکرد: در تعریف بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری به عنوان پل ارتباطی و رابط بین مراکز علمی، پژوهشی و فناوری و مراکز تولیدی و اجرایی هستند.

 
وی تشویق پژوهش با هدف توسعه محصولات و فرآیندها با هدف دستیابی به فناوری و کمک به ایجاد شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی جدید از طریق مراکز رشد واحدهای فناوری را از مهم‌ترین وظایف پارک‌های علم و فناوری دانست و گفت: خوشبختانه پارک علم و فناوری البرز تاکنون توانسته در این حوزه موفق عمل کند.
این مسئول در ادامه به همکاری مدیریت شهری کرج با پارک علم و فناوری البرز اشاره کرد و افزود: بهره‌مندی از پتانسیل شرکت‌های دانش‌بنیان این پارک در حوزه‌های پسماند، آی تی، فضای سبز و ترافیک می‌تواند راهگشای حل بسیاری از معضلات باشد.
شهردار کرج تصریح کرد: شورای شهر و مدیریت شهری کرج برای تحقق اهداف مشترک قطعا از پتانسیل شرکت‌های پژوهش‌محور و دانش‌بنیان مستقر در پارک استفاده خواهد کرد و این بازدید و آشنایی با ظرفیت‌های این مجموعه گامی به سوی افزایش همکاری‌های مشترک است.

 

 

کلیدواژه ها: شهردار کرج |

دفعات مشاهده: 529 بار   |   دفعات چاپ: 120 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان البرز می باشد