بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی کرج از پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۴ | 

  بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی کرج از پارک علم و فناوری البرز

شهردار و رئیس شورای اسلامی کرج به همراه اعضای شورای شهر کرج و معاونان و مدیران شهرداری کرج، صبح امروز، 14 اردیبهشت از پارک علم و فناوری البرز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، علی اصغرکمالی‌زاده و عباس زارع به همراه اعضای شورای شهر کرج و معاونان و مدیران شهرداری کرج با هدف آشنایی با ماهیت، اهداف و ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، از پارک علم و فناوری البرز بازدید کرد.

 
در این بازدید که با حضور عطاالله ربانی، رئیس پارک علم و فناوری البرز صورت گرفت، شهردار کرج و رئیس شورای اسلامی شهر کرج ضمن بازدید از توانمندیهای واحدهای فناور و شرکتهای دانش بنیان از نمایشگاه دائمی پارک و واحدهای فناور تخصصی فعال در حوزه مدیریت شهری آشنا شدند.
در این برنامه که با هدف آشنایی بیشتر مدیریت شهری کرج با طرحهای فناورانه و دانش بنیان در زمینه مدیریت شهری صورت گرفته بود طرحهایی در زمینه دوچرخه و خودرو برقی، کودهای زیستی، پسماند، گیاهان دارویی و ... ارائه که مورد توجه مدیریت شهری کرج قرار گرفت.
رئیس پارک علم و فناوری البرز در حاشیه این بازدید اظهارکرد: پارک علم و فناوری البرز با گسترش تعامل و هم‌افزایی با دستگاه‌های اجرایی مختلف استان و بخش خصوصی در جهت تحقق اهداف فناورانه گام برمی‌دارد که راه‌اندازی مراکز رشد همکار و مشترک، برگزاری رویدادهای کارآفرینی و سایر موضوعات مشترک از جمله این اقدامات است.
عطاالله ربانی با تاکید براینکه رمز موفقیت توسعه فعالیت‌های اقتصادی و رونق تولید باید فعالیتهای فناورانه و دانش بنیان باشد، افزود: اگر فعالیت‌ها دانش‌بنیان و پژوهش‌محور باشند ضمن حفظ کسب و کارهای موجود، فعالیتهای تعطیل شده در سطح شهر، استان و کشور نیز احیا می شود.
 وی در پایان فعالیتهای فناورانه و دانش بنیان را رکن مهم اقتصاد و اشتغال دانست و گفت: توسعه بدون توجه به اقتصاد دانش محور پایدار نبوده و شرکت‌های دانش‌بنیان که بر پایه پژوهش و دانش شکل گرفته‌اند، زیربنای توسعه اشتغال و اقتصاد هستند و ارتباط تنگاتنگ آن‌ها با بخش‌های مختلف از جمله مدیریت شهری می‌تواند راهگشای حل بسیاری از معضلات شهری باشد.
کلیدواژه ها: بازدید شهردار کرج |


دفعات مشاهده: 102 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb