تشکیل کارگروه ویژه رونق تولید در استان با دستور استاندار البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۵ | 

تشکیل کارگروه ویژه رونق تولید در استان با دستور استاندار البرز

استاندار البرز با تشکیل کارگروه ویژه تحقق شعار سال، دعوت مقام معظم رهبری را برای رونق تولید کشور لبیک گفت.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز به نقل از پایگاه اطلاع استانداری البرز، دکتر شهبازی با بیان اینکه البرز مهیای حرکت بر اساس راهبردهای مقام معظم رهبری در سال ۹۸ است، افزود: با تشکیل کارگروهی تخصصی متشکل از بخش خصوصی، مدیران حوزه اقتصادی استان و فرمانداران البرز، به استقبال تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید می رویم.
 
وی با اشاره به اینکه ۴ ماه پایانی سال ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان پویایی ویژه ای را تجربه کرد، ادامه داد: در این مدت بیش از ۲۶ نشست رسمی و ۲۵ بازدید میدانی و جلسات فرعی بمنظور تسهیل و رفع موانع تولید در استان برگزار شد.
دکتر شهبازی کسب رتبه اول البرز در ارائه تسهیلات رونق تولید کشور را مورد اشاره قرار داد و گفت: در بهمن ماه ۹۷ ظرف ۲ هفته با هماهنگی های صورت گرفته بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی و صنعتی البرز اعطا شد.
وی افزود: این در حالی است که از ابتدای سال در مجموع فصول حدود  ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید اعطا شده بود.
استاندار البرز با اشاره به برگزاری جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در جهت پیگیری مسایل و مشکلات تولید و بخش خصوصی اضافه کرد: البرز با بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی، استانی صنعتی محسوب می شود که بر اساس منویات مقام معظم رهبری و راهبردهای ارائه از سوی ایشان برای سال ۹۸، به طور قطع برنامه محور وارد عمل خواهد شد. 
وی گفت: البرز با تمام قوا برای رونق تولید و به تبع آن رونق اقتصادی کشور بسیج می شود.

دفعات مشاهده: 527 بار   |   دفعات چاپ: 142 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان البرز می باشد