برگزاری نشست صمیمی پایان سال پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ | 

برگزاری نشست صمیمی پایان سال پارک علم و فناوری البرز

همزمان با فرارسیدن میلاد حضرت علی (ع)در آستانه سال 1398 نشست صمیمی پایان سال رئیس و کارکنان پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی روز  دوشنبه 27 اسفند ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، دکتر عطاء اله ربانی ضمن  تبریک فرارسیدن میلاد حضرت علی (ع) در آستانه سال 1398 ، گفت: سال 1397 سال سختی ها و موفقیت ها بود و خوشحال هستیم که در این سال موفقیت های بزرگی حاصل شد که نتیجه تلاش همه همکاران پارک و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی است.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با اشاره به اینکه 10 سال از شکل گیری پارک می گذرد اظهار داشت: باید تلاش کنیم دهه آینده دهه تاثیرگذاری و ایفای نقش هر چه بیشتر پارک علم و فناوری البرز در استان و کشور باشد.
دکتر ربانی از بازدید مسئولان و مدیران  کشور به این پارک و حضور متعدد و مکرر بخش خصوصی به این پارک به عنوان یک فرصت بزرگ و ظرفیت ارزشمند یاد کرد و افزود: این مجموعه نشان داده که توانمند است و می تواند برای بسیاری از نیازهای کشور پاسخگو باشد و باید این ماموریت را به نحو احسن انجام دهیم و کارهای بزرگ برای نیازها و مشکلات کشور انجام دهیم.
در این نشست صمیمی جمعی از مدیران گزارش مختصری از حوزه فعالیت خود ارائه نمودند و جلسه با پرسش و پاسخ حاضران  به پایان رسید.
همچنین در این نشست، بخش های موفق فضای سبز و تاسیسات و موتورخانه مجموعه  با اهدا لوح  از طرف  رئیس پارک علم و فناوری البرز مورد تقدیر قرار گرفتند .

 

کلیدواژه ها: نشست اخر سال 1397 |


دفعات مشاهده: 353 بار   |   دفعات چاپ: 63 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb