خانم مهندس فریبا یحیایی : پارک علم و فناوری البرز موقعیت بی نظیری دارد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۴ | 

خانم مهندس فریبا یحیایی :
پارک علم و فناوری البرز موقعیت بی نظیری دارد

معاون  هزینه ای امور آموزش عالی ، تحقیقات و فناوری  سازمان برنامه و بودجه کشور در پایان بازدید مشترک خود ، آقای  دکتر غلامرضا گرائی نژاد رئیس امور آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور و  آقای دکتر پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی از پارک علم و فناوری البرز گفت: پارک علم و فناوری البرز موقعیت بی نظیری دارد و ما از هیچ کوششی برای حمایت از این پارک دریغ نخواهیم کرد.
 خانم مهندس فریبا یحیایی با اشاره به ظرفیت های فوق العاده این پارک یادآور شد: همه تلاش های خود را برای نقش آفرینی بیشتر این پارک برای تحقق اهداف مورد نظر استان در تحقق اقتصاد مقاومتی در استان البرز معطوف خواهیم کرد چرا که این پارک این قابلیت و پتانسیل خیلی خوب و بی نظیر را دارد.

 آقای دکتر غلامرضا گرائی نژاد رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در پایان بازدید خود از پارک علم و فناوری البرز گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه علم و فناوری همواره جزو نهادهای پیشتاز بوده و پارک علم و فناوری البرز هم در شناسایی و جذب شرکت های بزرگ و همچنین ایجاد مراکز رشد رویکردهای بسیار خوبی داشته که باید این رویکرد بیش از پیش تقویت شود و به توسعه استان البرز بیش از گذشته کمک کند.
وی با تاکید بر اینکه پارک های علم و فناوری نهادهای واسط بین دانشگاه و صنعت و محمل و بستر تجاری سازی و توسعه فناوری و کارآفرینی عنوان کرد و گفت: دولت از پارک های علم و فناوری حمایت می کند و ما از پارک علم و فناوری البرز و فعالیت های ان حمایت می کنیم.
وی درباره دغدغه مسئولان جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز در زمینه کم بودن بودجه پارک علم و فناوری البرز گفت: بر اساس شاخص ها حتما از پارک علم و فناوری البرز به لحاظ بودجه و امکانات حمایت می کنیم.
کلیدواژه ها: پارک علم و فناوری البرز موقعیت بی نظیری دارد |


دفعات مشاهده: 102 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb