معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی خواستار افزایش بودجه پارک علم و فناوری البرز شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۴ | 

در بازدید مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور از این پارک:
معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی خواستار افزایش بودجه پارک علم و فناوری البرز شد

معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی در بازدید مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز خواستار افزایش بودجه پارک علم و فناوری البرز شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، آقای محمد رضا پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی در بازدید آقای  دکتر غلامرضا گرائی نژاد رئیس امور آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه و خانم مهندس فریبا یحیایی معاون  هزینه ای  امور آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن دفاع از عملکرد جهاد دانشگاهی به ویژه پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی خواستار افزایش بودجه این پارک از منابع ملی و استانی شد.


 آقای دکتر پورعابدی در این باز یک روزه با تشکر از دیدگاه های مثبت مسئولان و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه در طول دهه های گذشته نسبت به عملکرد و فعالیت های جهاد دانشگاهی گفت: این نگاه سازمان برنامه و سایر دستگاه های اجرایی به جهاد دانشگاهی موجب شده تا موفقیت های بزرگی در این نهاد انقلابی شکل بگیرد.
وی عملکرد جهاد دانشگاهی را موفق و شفاف توصیف کرد و گفت: همه این فعالیت ها با نظر هیات امناء جهاد دانشگاهی متشکل از دستگاها و نهاد های مختلف بویژه نماینده سازمان برنامه و بودجه صورت می پذیرد.
معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه منتسب بودن پارک علم و فناوری البرز به جهاد دانشگاهی نباید باعث غیرعمومی تلقی شدن این پارک شود گفت: پارک علم و فناوری البرز مثل همه پارک های علم و فناوری کشور در خدمت فعالیت برای اهداف ملی و استانی است و همه شرکت ها و واحدهای فناور می توانند در آن مستقر شده و فعالیت کنند و این گونه نیست که احیانا فقط شرکت های خود این نهاد بتوانند در این پارک مستقر شوند.
این مقام جهاد دانشگاهی با اشاره به موقعیت پارک علم و فناوری البرز که در دل مجتمع تحقیقاتی 90 هکتاری جهاد دانشگاهی مستقر شده است یادآور شد: حمایت از این پارک در حد سایر پارک های علم و فناوری می تواند به موفقیت هر چه بیشتر و شکوفایی استعداد ها و ظرفیت های بالقوه فراوان و بی نظیر این پارک در قطب علم و فناوری کشور یعنی استان البرز منجر شود.


کلیدواژه ها: دکتر پور عابدی | بودجه |

دفعات مشاهده: 74 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb