پارک علم و فناوری البرز در آستانه یک جهش قرار دارد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲ | 

معاون  هزینه ای  امور آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه  کشور در بازدید از پارک علم و فناوری البرز: پارک علم و فناوری البرز در آستانه یک جهش قرار دارد

معاون هزینه ای  امور آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید  روز چهارشنبه اول اسفندماه از پارک علم و فناوری البرز در نشست مشترک با  آقای دکتر پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی و آقای دکتر عطااله ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز شرکت کرد و به بررسی دغدغه ها و مشکلات مسوولان پارک و مدیران و کارشناسان شرکت ها و واحدهای فناور مستقر در این پارک پرداخت و یادآور شد از هیچ کوششی برای حمایت و افزایش بودجه این پارک دریغ نمی کنیم.
 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، خانم مهندس فریبا یحیایی در این بازدید ضمن بازدید از شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز گفت؛ پارک علم و فناوری البرز نسبت سه سال گذشته که از آن بازدید نمودم شاهد تحول و پیشرفته  بسیاری و مطلوبی بوده که یکی از دلایل  آن ،حضور نیروهای جوان و با انگیزه در این پارک بوده است.
وی به ظرفیت های بی نظیر استان البرز در زمینه ظرفیت های صنعتی و علمی و سرمایه های بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: قطب علمی و صنعتی استان البرز در کنار ظرفیت های خوب مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی دو فرصت طلایی پارک علم و فناوری البرز برای نقش آفرینی بیشتر در توسعه و پیشرفت خود و استان البرز است.
 آقای دکتر ربانی نیز بر این دو امتیاز پارک علم و فناوری البرز مهر تایید زد و گفت: استان البرز یک استان ویژه در توانمندی علمی و صنعتی از یک سو و همچنین مجتمع نود هکتاری علمی و تحقیقاتی با چندین مرکز و پژوهشکده از سوی دیگر است که هر دو برای پارک علم و فناوری البرز فرصت هستند.
وی با اشاره به اینکه استان البرز با بیش از 160 شرکت دانش بنیان، چهارمین استان به لحاظ شرکت های دانش بنیان است گفت: پارک علم و فناوری البرز در کنار مردم و نخبگان بی شمار استان و حضور پررنگ مراکز علمی و دانشگاهی و دستاورد های علمی و فناوری جهاددانشگاهی نیازمند حمایت های لازم متناسب با سایر پارک های علم و فناوری در کشور است.
رییس پارک علم و فناوری البرز با اشاره به اینکه این پارک به لحاظ  بودجه ای در پایین ترین رده قرار دارد ، خواستار افزایش منابع پارک از محل بودجه های ملی و استانی شد.

 
خانم عربشاهی رییس سازمان برنامه و بودجه استان البرز نیز در این بازدید نسبتا مفصل از تلاش برای افزایش بودجه پارک علم و فناوری البرز خبر داد و اعلام کرد: تلاش ما این است در کنار افزایش بودجه حضور سرمایه گذاران دولتی و بخش خصوصی را در پارک شاهد باشیم.

 
کلیدواژه ها: خانم مهندس یحیایی | معاون امور هزینه ای و امور آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور |

دفعات مشاهده: 151 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb